17 Nisan 2013

Bridgestone Lastiğim Balon Yaptı!

2012 Kasım ayında Birmot Fiat İzmir servisinden aracıma 4 adet Bridgestone Turanza lastik aldım 1100 tl ödedim. Kısa süre sonra 1 lastiğin yanaktan balon yaptığını fark ettim. Servise lastiklerin 2. ayı bile dolmadan bildirdim. Servis değişim yapacak gibi İzmir'e çağırdı ( lastik bedelinin %30 unu yakıta verip) gittim. Bana Birmot'ta bir lastik daha resmen sattılar ve lastiği fabrikaya gönderdiler. 10 gün sonra 410005432**** referans no ile bir rapor düzenleyerek üzerini kapattılar. Hakem heyetine gittim. Rapor bağlayıcı dediler. Bu nasıl iştir ki kusurlu olan firma ürününe kendini kendini resmen haklı yerine koydu.

Murat 829 Okunma

Cevaplar

  • Murat10 Haziran 2013

    Sevgili tüketici dostlar Resmen Hırsıza kendi davasının hakimi olma hakkını veriyor kanunlar. Lastiğin asfalt görmemiş yüzeyindeki üretim hatasını tüketiciye yüklüyorlar... Kullanım hatası gibi komik bir gerekçe ile sanki araba lastiği değil de DON LASTİĞİ satıyorlarmış gibide hassaslar.. :) BRİDGESTONE gibi bir firmadan %100 müşteri memnuniyeti beklerken %100 hayal kırıklığı anlayacağınız... BİR DAHA ASLA BRİDGESTONE LASTİKLİ ARABA DA ALMAM, ARABAMA BRİDGESTONE LASTİKTE ALMAM....

  • Murat20 Nisan 2013

    Sayın Yetkili Şikayet konumla ilgili olarak muhattap olan Bridgestone firmasından şuana kadar herhangi bir dönüş olmadığı bildirir saygılar sunarım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön