14 Haziran
#12109478

Breeze Girls & Boys Ürün İade Sorunu!

Brezee'den aldığım 2 zıbını daha birkaç kez giydirmeme mahvoldu personellerine söyledim ürünün firmaya gittiğini ve onaylanmadan döndüğünü söylediler bu yüzden oradan aldığım ve kullanılmamış olan ürünleri iade etmek istedim kesinlikle iade olmadığını söylediler, böyle saçmalık olabilir mi kullanılmayan ürün nasıl iade olmaz?

Aslıhan Aslıhan 1.088 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Breeze Girls & Boys Temsilcisi01 Ekim

  Aslıhan Hanım,yetkili birime Kayseri Park mağazamız hakkındaki sorunu söylemiş bulunmaktayız. En yakın zamanda ilgileneceklerini ve sizlerden özür dilediklerini belirtiler. Tekrardan kusura bakmayınız der sizlere ve ailenize iyi günler dileriz.

 • Aslıhan26 Eylül

  Kayseri Park magazaniz

 • Breeze Girls & Boys Temsilcisi26 Eylül

  Merhaba Aslıhan Hanım, Öncellikle yaşanan sıkıntılardan dolayı sizlerden özür dileriz. Platforma yeni giriş yapılmaktadır ve şikayetinize geç geri dönüş olmuştur. Bizlere aldığınız ürünlerin hangi mağazamız olduğunu açık adres verebilir misiniz ? Bizlerle iletişime geçer iseniz hakkınızı savunmak ve yaşanan sıkıntıyı telafi etmek isteriz. Sizlere ve sevgili ailenize iyi günler dileriz.

 • Aslıhan30 Haziran

  Brezze yi AVM ye nasıl aldılar Aklım almıyor böylesine ilgisiz, kalitesiz, müşteriye bakmaktan markasının, ürününün arkasında durmaktan yoksun bir şirketin değil AVM lere sokak köşelerine bile açtırılmaması gerek hayatımda gördüğüm en gereksiz mağaza, şikayete dönmeyen müşteriyimemnun etmeyen tek şirket

Ziyaretçi Yorumları