Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Breatify ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
  • profile
2 Destekçi
  1 Yorum

Breatify Ağız Kokusu Ürünü

35.728
Sevda
Sevda 31 Ağustos 2022 17:30
Breatify Ağız Kokusu Ürünü
Breatify Ağız Kokusu Ürünü

Kargoyu açtığımda ürün üstündeki bandrol açılmış ve bandrole yapışmış bir bayağı saçı vardı ve ürün kutusu ® kenarından çok az yırtıktı. Ürünü kutusundan çıkarttığımda ürün hep elime bulaştı ürün akmıştı ve üründe kontrol bandı yoktu. Sağlık ürününde saç görmek hem itçi hem de ürünü ilk açmamış olmak güven sarsıcı.

Firmanın müşteri hizmetleri ilgisiz WhatsApp ® hattı size ulaşacağız diyor . Arayan müşteri hizmetleri başka bir WhatsApp hattı numarası veriyor ürünün fotolarını gönderin diyor hiçbir şekilde geri dönüş yapılmıyor. Her seferinde bastan anlatmak zorunda bırakıyorlar.

  • profile
  • profile
2 Destekçi
  1 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
381
18 Şubat

Breatify Şikayetim Var Ürün Hakkında

Bana yanlış ürün gönderildi ben ağız kokusu önleme damlası sipariş ettim ama bana gelen şey diş beyazlatma jeli. İyice kontrol ettim kağıdı okudum ama ürün yanlış... Müşteri hizmetlerini aradım ulaşamadım üstelik 149 liraya aldım acilen değişim istiyorum

profile
243
1 hafta önce

Breatify Biontech Aşısı Şikayeti

2 tane biontek aşısı oldum. Boynum ve 2 omuzum yürek araları aylardır ağrıyor uyku atamaz hale geldim 2 kolumu kullanmakta zorlanıyorum hayatım mahvoldum kaç kez doktorlara gittim ilaçlar fayda etmiyor ağrılar dayanılır gibi değil dayanamıyorum artık kollarımı elimi kaybetme noktasındayım ellerimi k...

profile
2.532
3 hafta önce

Breatify Diş Jeli Kullanışsız!

Breatify diş parlatıcı jeli ürünün hiçbir faydası yok. Deneme amaçlı 1 şişe sipariş ettim fakat hiç faydasını göremedim. Bir de tanıtıcı reklamlarda 3 kullanımda kesin çözüm olduğu söyleniyor. 169 TL benim için önemli değil ama insanlar daha fazla mağdur olmasın.

  • profile
1 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Mehmet
Mehmet
 

Neden bu ürünleri kullanıyorsun. Sonuçta geçici bir çözüm. Bu ürün belki daha büyük sorunlara yol açar