Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

BRC Pazarlama İcra Mesajı

profile
Muzaffer
17 Kasım 2022
1.829

Avukat M-**y*y**** 0212 935 3***4 numaralı telefondan gelen icra mesajı, BRC Pazarlama av. Y**avukatlık hukuk bürosu aracılığı ile adıma icra takibi başlatıldığını bildirir mesaj bugün tarafıma gönderilmiştir. Söz konusu hukuk bürosunu aradığımda aydınlatıcı bilgi alamamak bir yana, soru sormaya da fırsat verilmemiştir. Yapmadığım alışveriş için sipariş verdiğim gerekçesiyle açık adres ve telefon bilgilerim kullanılarak hakkımda takip başlatılacağı tehdidi altında bu siparişin açık bilgileri yer almadan mayıs ayında yapıldığı söylenilen alışveriş için "sebebi belirtilmeden iade edilmiş" gerekçesi ile ücret istenmesi usul ve yasaya aykırılık teşkil etmektedir.

Bu konuda aydınlatıcı bilgi verilmemesi ve firmanın alacağı olduğu söylenilen bu bedeli daha önce herhangi bir şekilde tarafıma başvurarak istememiş olması bir yana bunca zaman sonra bu bedeli faiz ve hukuk bürosuna verilmesi nedeniyle masrafları ile birlikte tahsil edilmeye çalışılması nedeniyle adının BRC Pazarlama olduğu söylenen işbu şirketten haksız kazanç sağlamaya çalışması ve hukuk bürosunun benim kişisel verilerimi izinsiz alarak bana talebe dair hiçbir açıklama yapmadan icra yoluna başvurulacağına dair mesaj göndermesinden şikayetçiyim.

Adıma açılan yahut açılacak olan hiçbir icra takibi yahut dava yasal olmayıp kabulü imkansızdır. Hiçbir şekilde hatırlayamadığım bu sipariş ile ilgili şirketin tarafımdan bu tarihe kadar hiçbir talepte bulunmaması da şirketin iyi niyetli olmadığı ve haksız kazanç peşinde olduğunu göstermektedir. Bu nedenle şikayet oluşturma zorunluluğu doğmuştur. Avukatın tarafıma söylediği firmanın adı BRC Pazarlamadır.

Benzer Şikayetler

BRC Pazarlama Yanılttı!

profile
Mehmet
11 saat önce
5

Instagram üzerinden Taktik Pantolon siparişi vermiştim, bana iki tane çocuk eşofmanı göndermişler. olduğu için nakit olarak Aras Kargo'ya verdim, bu paranın kime gideceğini acilen Öğrenmem lazım, bilgilendirin, savcılığa şikayette bulunmam lazım acilen.

BRC Pazarlama Yanılttı!

BRC Pazarlama Hayal Kırıklığına Uğratan Online Alışveriş Deneyimi

profile
Rahmi
2 gün önce
211

BRC Kargo Dağıtım ve Lojistik Hizmetleri Ticaret Sanayi tarafından Aras Kargo aracılığıyla kapıda ödemeli olarak internet üzerinden, Facebook üzerinden 750 TL'ye iki adet taktik pantolon siparişi verdim. Seçtiğim görseldeki taktik pantolonlarla hiçbir alakası olmayan, küçük çocuk eşofman altı ve swe...

BRC Pazarlama Hayal Kırıklığına Uğratan Online Alışveriş Deneyimi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Asime
Asime

Banada aynısı geldi ve bende şok oldum. Zaten böyle bir sipariş yapmadığım dan eminim.

Benzer Şikayet Yaz