31 Ağustos 2016
Yorum Yap
#6328096

BRC - 2A Mühendislik'te Hiçbir Şey Garantiye Girmiyor

2013 model Honda ve BRC' den 6 yıl tam garantili Honda marka aracımızın Regülatörü arızalandı. Garanti kapsamında servisine götürdük ,söküldü. daha sonra parça geldiğinde garantiye girmediğinden ücretini ödememiz gerektiği söylendi. Sanki motorun içine girdik biz bozduk. Daha önce de diğer aracımızın enjektörleri arızalanmıştı. Oda garantiye giremediğinden çok yüksek bir ücretle değiştirmek zorunda kalmıştık. Bu BRC otogaz sisteminin Regülatörü, enjektörü garantiye giremiyorsa başka ne parçası varda garantiye girebiliyor çok merak ettik.

Uygar Uygar 6.620 Okunma

Cevaplar

  • Uygar26 Nisan 2017

    Terakki Honda firması servise götürmelerimizi zamanında giriş yapmadı unuttu sonradan giriş yapıldı diye parça garanti dışı kaldı ücrer ödedik şikayet edince iş o parça garantiye girme oldu, regülatörün içine girip biz mi bozduk ben hayatımda bu kadar saçma bi garanti işi görmedim birçok kişide halimi görüp almaktan vazgeçti halada soranlara şiddetle uzak durmalarını tavsiye ediyorum.

  • BRC - 2A Mühendislik Temsilcisi03 Eylül 2016

    Sn. Müşterimiz; Honda Civic-ECO 6 yıl garantili araçlarda, garanti tanımlaması 3+3 yıl ya da 150.000 km olarak yapılır. Burada LPG kitine ait parçaların garanti süresi, ilk tescil tarihinden itibaren 3 yıl ya da 100.000 km’dir. Bu süre içerisinde her 10.000 km’de LPG periyodik bakımlarının yapılması koşulu ile garanti şartlarından faydalanabilirsiniz. Periyodik bakım, garanti süresi veya garanti şartlarına aykırı bir durum söz konusu olduğunda ürün garanti dışında kalabilir. Durum tespiti yapılıp, size yardımcı olabilmemiz için aracınıza ait 17 haneli Şasi numarasını belirtmenizi rica ederiz. Saygılarımızla. Teknik Destek 2A Müh. A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları