13 Ekim 2014
Yorum Yap
#2744450

BRC - 2A Mühendislik Lpg-Honda Civic Uyumsuzluğu!

Aracımda BRC Lpg sistemi takılı durumda. Devamlı arıza motor lambası yanıyor. Malatya Ilıcak Honda bayisine götürüyorum devamlı. Bana LPG den kaynaklı olduğu fakir karışım algıladığı geçici arıza olduğu söyleniyor. Siliniyor. LPG ayarı yapılıyor. Yine yanıyor ve ekranda da sinir bozucu şekilde uyarı veriyor. Benzin göstergesi devamlı düşüyor zaten. Ayrıca defalarca ayarlamalarına rağmen gaz göstergesi de düzgün çalışmıyor. Hemen düşüyor. Madem bu arabayla bu kadar uyumsuz neden böyle araç ile satılıyor. Lpg li araba aldığıma binlerce kez pişman oldum.

Mehmet Mehmet 10.675 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Mehmet15 Kasım 2014

    Kesinlikle daha fazla parayı müşteriden nasıl çekeriz amacı taşıyan bir firma.Uzak durulması gerek.Daha çok müşteri odaklı diğer firmalar ile çalışılmalı.

  • Mehmet14 Ekim 2014

    Aracı servisten aldım.Bana uzaktan bağlantı kurularak problemin giderildiği belirtildi.Ancak benzin düşme sorunu ile ilgili emülatör satın almam gerektiği 100 tl nin üzerinde fiyatı olduğu belirtildi.Yani sorun çözülmemiş.Lpg BRC tarafından bu araca Honda bayisinde uygulanmış.Benden şu anda bu araçta olması gereken herşey için ilaveden ücret isteniyor.Bu nasıl bir mantık? Önce LPG dolum ağzının benzin depo kapağı yanına alınması için 195 tl şimdide benzin yakıt düşme sorunu için 100 tl nin üzerinde bir rakam çıkar deniyor. Pişman oldum ilk LPG li aracımı aldığıma. Kimseye de önermeyeceğim ayrıca BRC.

  • BRC - 2A Mühendislik Temsilcisi13 Ekim 2014

    Merhaba; Tarafınızla irtibata geçilip aracınızın detaylı incelenmesi için gerekli yönlendirme yapılacaktır. Bilgilerinize. Teknik Destek 2A Müh. A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler