10 Haziran 2017
Yorum Yap
#8567925

BRC - 2A Mühendislik Honda Civic Benzin Göstergesi Sorunu

Aracım fabrika çıkışlı LPG li olarak satılıyor fakat araçta benzin göstergesi sorunu var. Araç LPG de giderken bile göstergede benzin düşüyor. Bunun için sıfırlama rolesi takılması gerekiyormuş ama Honda garantisi devam ettiği halde bizlik bir şey yok BRC ye gidin denildi. BRC yi aradığımda da 150 TL para istenildi. Fabrika çıkışlı LPG li olarak satılıyor, gösterge sorunu gibi önemli bir sorunla piyasaya sunuluyor, çözüm ise 150 TL. Bu hem BRC ye hem de Honda ya yakışmayacak bir tavır.

Taner Taner 6.824 Okunma

Cevaplar

  • Taner01 Ağustos 2018

    Aracım fabrika çıkışlı LPG li, fakat bahsettiğim sorun vardı. Sizden cevap gelmesini beklerken bir gün seyir halinde benzinim ve gazım bitmiş, gazı gorebiliyorum fakat benzin göstergesi yanlış olduğu için o da bitmiş ve aracı zor sağa çektim. Daha sonra 150 TL verdim ve sıfırlama rolesi taktirdim. şu an problem yok, benim sorunum şu fabrika çıkışlı olarak satılan bir araçta neden sıfırlama rolesi yok.

  • BRC - 2A Mühendislik Temsilcisi01 Ağustos 2018

    Sayın Müşterimiz, Fabrika çıkışlı Honda FB7 ve FC5 kasalarda seviye gösterge modülü bulunmaktadır veya aracın kendi orjinal panelinde uyarlanmıştır. Servis taraqfından takılan kitlerde ise ekstra Honda Emilatör veya seviye gösterge modülü takılması gerekmektedir. Bilginize.

Ziyaretçi Yorumları