01 Kasım 2016

BRC - 2A Mühendislik Yetkili Bayii Olduğunu İddia Eden Yetkisiz İşletme!

23 Eylül Cuma günü saat 10:00 civarında aracımı gaz ayarı için Bolu'da BRC yetkili servisi olan Önder otogaza götürdüm. Aracımı çalışır vaziyette getirmeme rağmen aracım çalışmaz vaziyete getirdiler. 3 gün boyunca aracım orada kaldı. Mağdur olduğumu araca ihtiyacım olduğunu söylememe rağmen kavgacı ve terbiyesiz tutumlarıyla hatalarını kabul etmediler.

26 Eylül Pazartesi günü aracımı çekiciyle Düzce'deki yetkili servise götürdüm. Aracı çekiciye bindirirken dükkan sahibi ismi Ö... olan arkadaş benden değiştirdiği parçaların parasını istedi. Aracımı 30 Eylül Cuma günü servisten aldım. Servise 3000 TL para ödedim. Bir hafta boyunca araç kiraladım. Kendinin yetkili bayii olduğunu iddia eden bu yetkisiz işletme sahibi arkadaş zararımı karşılamak bir yana telefonla arayıp benden hala parça parası isteyecek kadarda kaba biri.

Nihat 9.150 Okunma

Cevaplar

  • Nihat06 Kasım 2016

    Aracımı tekleme problemiyle götürdüm. O gün aracımı çalışmaz vaziyete getirdiler ve sorunu bulamadılar. 3G un boyunca araç dükkanlarında kaldı ve 3 gün sonunda bunun beyni yanmış dediler. Ayrıca dükkan sahibi arkadaşın tutumu kavgacı ve agresifti. Aracımı çekiciye bindirirken buji parasını istedi ve 3 gün sonra arayıp tekrar yuzsuzce 4 tane buji değiştirdik onun parası vardı dedi. Artık aracımı bu yetkisiz arkadaşlara götürmeyi düşünmüyorum ve etrafımdaki herkese de yaşadığım bu durumu anlatıyorum. Geri dönüş yaptığınız için teşekkür ederim.

  • BRC - 2A Mühendislik Temsilcisi05 Kasım 2016

    Sn. Müşterimiz; Şikayetiniz neticesinde Bolu yetkili bayimiz Önder Otogaz ile irtibata geçip bilgi aldık. Aracınızda yaşanan problemle ilgili Benzin ECU’sunun arızalı olduğu tespiti yapıldığını belirtti. Aracınız servise tekleme problemi ile geldiğinde deneme amaçlı buji değişimi yapıldığını ancak bu masrafın tarafınızdan talep edilmediği belirtildi. Talep etmeniz durumunda LPG kitinin kontrolü veya yeniden devreye alınması ile ilgili gerekli desteği verebiliriz. Teşekkürler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön