24 Ekim 2016

Braun Multiquick 5 Blender Seti.

22 Haziran 2014'te kullanmaya başladığım blender seti 1 hafta önce birdenbire durdu. Hiçbir zorlama da bulunmadığım uzun süre ısınmaya dayanıklı diye satılan blender seti meyve püresi çekerken bozuldu. Servise gönderdim ürünü incelemeden biz bunun içini açamıyoruz motoru yanmıştır yenisi 110 TL. Var mı böyle bir şey yaa. Nasıl olsa garanti kapsamında değil diye bu şekilde davranmak böyle büyük bir firmaya yakışmadı. İçi açılmıyormuş o nasıl bir şeyse. Kaldı ki daha kullanmaya başladığım ilk ayda paslanmaz denilen bıçakları paslandı ve garantisi olduğu halde bıçak garantiye girmiyor diye ilgilenmediler. Bir daha Braun mu, asla... Büyük zannedilen markalar küçük markalar kadar kaliteli ve hizmetkar olamıyormuş onu anladım.

Tc 2.038 Okunma

Cevaplar

  • Tc17 Kasım 2016

    Ben ürünüm arıza verdiği zaman zaten çağrı merkezi elemanlarınızla gerekli görüşmeyi yaptım hiç kimse yardımcı falan olmadı. Hatta iki hafta önce yeni evlenen bir arkadaşımda bu ürünün üst modelini gördüm memnun olup olmadığını sorduğumda bıçaklarının paslandigini söyledi. Belirteyim arkadaşım 5 aylık evli. Markanız benim için güvenirliliğini kaybetti. ayrı ca sikayetimeşikayetine yazdığınız cevaptan sonrada beni kimse aramadı burada yok arayacağız falan deyip insanları boş yere güvenilir marka imajıyla kandırmaya çalışmayın.

  • Braun Küçük Ev Aletleri Temsilcisi24 Ekim 2016

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle bu talebinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. DelonghiGroup Çağrı Merkezine hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma anlayışına sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizden gelen tüm taleplerin her zaman büyük bir hassasiyetle değerlendirildiğini özellikle belirtmek isteriz. Ürünle ilgili problemi tespit etmek ve çözüme ulaştırmak adına Çağrı merkezimiz sizleri arayacak ve gerekli yönlendirmeleri yapacaktır.. www.delonghi.com.tr web sayfamızdan yetkili teknik servislerimizin listesine ulaşabilirsiniz. DelonghiGroup ürünlerine karşı göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, De'LonghiBosphorus Ev Aletleri Ticaret A.Ş. Müşteri Hizmetleri 444 27 64 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön