27 Aralık 2016 #7324682

Braun Küçük Ev Aletleri Yüksek Bedelle Alınan Markanın Parçaları Garanti Kapsamında Yapılmıyor

Firmanın mq 785 blender setini aldım. 1 yıl sonra arızalandı. Bıçak dönmüyordu. Servise götürdüm ve garanti kapsamına girmiyor denildi. Kullanıcı hatasından kaynaklanıyormuş. Neymiş zorlamışız. 30 TL karşılığında onardılar. 6 ay geçmedi tekrar arızalandı ve bıçak yine dönmüyor. Bir daha servise gitsem yine 30 TL verin yapalım diyecekler. Affedersiniz 60 TL'ye zaten ben sıfır bir blender alabilirim. Kaldı ki 2 yıl önce kalite sandığım Braun'a 230 TL ödemişim. Sen ürünü onarmayacak isen 2 yıl garanti neden veriyorsun? İlk onarımdan sonrada sadece mercimek çorbasında kullandık. Mercimek çok zorladı herhalde blenderi ki bozuldu. Paranızı değil, benim gibi Braun ürününüzü çöpe atın.

Ahmet 3.930 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet29 Nisan 2017

    Verdikleri cevabın klasik olduğunu hatta tüm şikayetlere aynı cevabı yazdıklarını daha doğrusu hazır metni copy past yaptıklarını daha önce belirtmiştim. Hani size dönüş yapıp bilgi vereceğiz diyorlarya aylar geçti hâlâ döneceklerler. Yani hazır metindeki ifadeler yalandan ibaret. Siz siz olun bu markaya asla yanaşmayın ve kesinlikle güvenmeyin.

  • Ahmet27 Aralık 2016

    Çok klasik bir cevap olmuş. Bu nedenle hiç şaşırmadım. Zaten copy paste yapmışsınız. Tüm şikayetlere aynı cevabı yazdığınıza göre, klasik bir metin ve herkese aynı cevap. Delonghigroup ürünlerine karşı artık ilgi duymuyorum. Hayatımdan bu markayı sildim ve attım. Gerçekten müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve sorunları çözen bir kuruluş olsaydınız sitenizden size gönderilen şikayet formunu dikkate alır, numara vermek yerine siz müşteriyi arayarak sorunu çözerdiniz. Gerçi artık çözecek bir konuda kalmadı. Ürünü çöpe attım. Zahmet edip aramanızda artık gerekmiyor.

  • Braun Küçük Ev Aletleri Temsilcisi27 Aralık 2016

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle bu talebinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. DelonghiGroup Çağrı Merkezine hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma anlayışına sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizden gelen tüm taleplerin her zaman büyük bir hassasiyetle değerlendirildiğini özellikle belirtmek isteriz. Ürünle ilgili problemi tespit etmek ve çözüme ulaştırmak adına Çağrı merkezimiz sizleri arayacak ve gerekli yönlendirmeleri yapacaktır.. www.delonghi.com.tr web sayfamızdan yetkili teknik servislerimizin listesine ulaşabilirsiniz. DelonghiGroup ürünlerine karşı göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, De'LonghiBosphorus Ev Aletleri Ticaret A.Ş. Müşteri Hizmetleri 444 27 64 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön