07 Şubat
Yorum Yap
#10104695

Braun Küçük Ev Aletleri Multiquick 7 Mq 785 Bıçağının Plastiği Eridi

08.03.2016 tarihinde Braun Multiquick 7 mq 785 blender seti aldım fakat küçük doğrama haznesinin bıçağının plastiği eridi. Müşteri hizmetlerini aradım teknik servise yönlendirdi ama teknik servise ulaşamıyorum. Ankara Uzman Elektrik telefonu açmıyor. Parça değişimi olacak garantisi var, ekmek doğrarken bozuldu.

Ela 2.375 Okunma

Cevaplar

  • Ela29 Eylül

    Teknik servisiniz eriyen parçaya baktı kullanıcı hatası olmamasına rağmen küçücük bıçağın değişimi için benden 42 TL aldı. Garantisi sadece motorunu kapsıyormuş. Yani kalitesiz üretimin cezasını bana kestiniz bunu affedemiyorum. Bu markaya ait bir şeyi asla almam kimseye de tavsiye etmem.

  • Braun Küçük Ev Aletleri Temsilcisi07 Şubat

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle bu talebinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. DelonghiGroup Çağrı Merkezine hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma anlayışına sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizden gelen tüm taleplerin her zaman büyük bir hassasiyetle değerlendirildiğini özellikle belirtmek isteriz. Ürünle ilgili problemi tespit etmek ve çözüme ulaştırmak adına Çağrı merkezimiz sizleri arayacak ve gerekli yönlendirmeleri yapacaktır.. www.delonghi.com.tr web sayfamızdan yetkili teknik servislerimizin listesine ulaşabilirsiniz. DelonghiGroup ürünlerine karşı göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, De'LonghiBosphorus Ev Aletleri Ticaret A.Ş. Müşteri Hizmetleri 444 27 64 [email protected]

Ziyaretçi Yorumları