27 Nisan 2013 #1766850

Braun Epilatörün Başlığı Garanti Kapsamında Değilmiş!

Eşime hediye olarak yön mağazasından Braun silk epil 7 epilatör aldım. Daha taksitleri bitmeden başlığı çalışmaz oldu. Servise gönderdiğimizde başlığın garanti dışında olduğunda ve fiyatının 90 lira olduğunu söylediler.


Madem böyle birşey var neden garantili deniyor. Böyle bir aletin tek bozulabilecek yeri başlığıdır. ve kullanım hatasında kaynaklınmıyor bu arıza. Braun gibi bir markaya hiç yakışmadı bu. Bizden kaynaklanmayan bir arıza için 90 lira ödemek istemiyoruz ve başlığın değişmesini istiyoruz. Hayatım boyunca bir daha asla Braun cümlesi duymak istemiyorum.

Seher 288 Okunma

Cevaplar

  • Seher03 Mayıs 2013

    Teknosa mağazasından Braun silk epil 7 epilatör aldım. Servise gönderdiğimizde başlığın garanti dışında olduğunda ve fiyatının 85 lira olduğunu söylediler. Madem böyle birşey var neden garantili deniyor. Böyle bir aletin tek bozulabilecek yeri başlığıdır. ve kullanım hatasında kaynaklınmıyor bu arıza. Braun gibi bir markaya hiç yakışmadı bu. Bizden kaynaklanmayan bir arıza için 85 lira ödemek istemiyoruz ve başlığın değişmesini istiyoruz. Hayatım boyunca bir daha asla Braun cümlesi duymak istemiyorum.

  • Seher30 Nisan 2013

    Eşime hediye olarak teknosa mağazasından Braun silk epil 7 epilatör aldım. Daha taksitleri bitmeden başlığı çalışmaz oldu. Servise gönderdiğimizde başlığın garanti dışında olduğunda ve fiyatının 85 lira olduğunu söylediler. Madem böyle birşey var neden garantili deniyor. Böyle bir aletin tek bozulabilecek yeri başlığıdır. ve kullanım hatasında kaynaklınmıyor bu arıza. Braun gibi bir markaya hiç yakışmadı bu. Bizden kaynaklanmayan bir arıza için 90 lira ödemek istemiyoruz ve başlığın değişmesini istiyoruz. Hayatım boyunca bir daha asla Braun cümlesi duymak istemiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön