25 Mart 2013 #1705955

Braun Değişim Yapılmadı!

Braun 4520 Ateş ölçerimiz var kızım doğduğunda almıştım. 2009 Temmuz doğumlu kızım. Arızalandı tamire yolladığımda tamirinin yapılamıyacağını ancak 2 yıl içinde arıza çıkartmış olsaydı tamamen yenisi ile değiştirebileceklerini cevabını aldık. Bu ateş ölçer her gün kullanılan bir şey değil tamam sonucunda 3, 5 yıldır evimizde ama bir telefon gibi yada bir kumanda gibi sürekli elimizde olan bir şey değil.


Hani düşürmüş olsak kullanım hatası olsa anlarım. Ama maalesef . Sonucunda kullanım şekli belli kullanırken çok memnundum hızlı ölçmesi küçük çocuklar için önemli. Çünkü istemiyor çocuklar dereceği. Şimdi ürünün yenisine almam zorunda bırakıldım buda hiç hoş değil.

Selma 1.000 Okunma

Cevaplar

  • Selma28 Mart 2013

    BRAUN YETKİLERİ İLE KONUŞTUM CEVAP BENİMDE EVDE ATEŞ ÖLÇERİM VAR 2 ÇOCUĞUM VAR 10 YILDIR KULLANIYORUM.bENİM İSTEDİĞİMDE 1 ÇOCUK BÜYÜTMEKTİ. TEKNİK SERVİSLERLE GÖRÜŞTÜM YENİ ÜRÜN ALICAM ESKİ ÜRÜNÜ GÖTÜRÜCEM YENİ ÜRÜNÜDE İNDİRİMLİ ALICAM 67 TL SAĞOLSUNLAR LÜTFETTİLER.

  • Selma27 Mart 2013

    Braun müşteri hizmetlerini aradım.Ateş ölçer 3,5 yıldır kullanıyorum kumanda değil telefon değil dedim.Diyorlarki yeni cihaz veriyoruz %55 biz karşılıyorum %45 siz karşılıyorsunuz oda eski ürünü götürdüğünüz için. Ama firma yetkilisi bana diyorki sizin gibi şikayet 3-4 yılda bir oluyor 1-2 defa o da kaale alınmıyor. Söylediğim bir ateş ölçerin 1 çocuk büyütmesi istediğim tek bu. Ama bana müşteri temsilcisi benimde iki çocuğum var bende ateş ölçer 10 yıldır kullanıyorum diyor arıza çıkarmadı. Tezatlık siz düşünün. 3-4 senede 1-2 şikayet olması bence insanlarımız daha bilmiyorlar bozuldu diyip ye atıyorlar yada yenisini alıyorlar insanlar haklarını aramıyorlar. Bende bilmiyordum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön