26 Mart 2014

Braun Değişimde Farklı Ürün Vermeye Çalıştı.

3 kasım 2013 tarihinde MR 570 kodlu robotumu Sakarya Büzel servisinde verdim bana 2 ay sonra bunun yapılamayacağını ürün değişimi yapılacağını söylediler ve bana mQ 545 verdiler bende bunu kabul etmedim ,çünkü benim robotum rendeli ve birçok aparatı olan piyasa fiyatı 400 tl olan aletti.

Bana verilen sadece öğütücü olan aletti. Geri gönderdim ve bugün ayın 25.03.2014 olmasına rağmen ne arayan var ne soran. Bu arada ben 20 gün aralıkla arayıp telefonlarla konuşan bir tek benim. Artık sabır aşamalarını geçtim ve bu robot olduğu için kullanamıyorum hiç bir şey yapamıyorum.

Bundan sonra asla Braun'un ürünü alır mıyım? almam ama bunu bari alıyım, yapılan çok çirkin ve müşteri memnuniyetine sığmayan bir durum.

Seçil 426 Okunma

Cevaplar

  • Braun Küçük Ev Aletleri Temsilcisi09 Nisan 2014

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle bu talebinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Delonghi Group Çağrı Merkezine hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma anlayışına sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizden gelen tüm taleplerin her zaman büyük bir hassasiyetle değerlendirildiğini özellikle belirtmek isteriz. Ürünle ilgili problemi tespit etmek ve çözüme ulaştırmak adına Çağrı merkezimiz sizleri arayacak ve gerekli yönlendirmeleri yapacaktır.. www.braunhousehold.com.tr web sayfamızdan yetkili teknik servislerimizin listesine ulaşabilirsiniz. Delonghi Group ürünlerine karşı göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, De'Longhi Bosphorus Ev Aletleri Ticaret A.Ş. DELONGHİ-KENWOOD-BRAUN Müşteri Hizmetleri 444 27 64 [email protected] [email protected] [email protected]

  • Braun Küçük Ev Aletleri Temsilcisi09 Nisan 2014

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle bu talebinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Delonghi Group Çağrı Merkezine hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma anlayışına sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizden gelen tüm taleplerin her zaman büyük bir hassasiyetle değerlendirildiğini özellikle belirtmek isteriz. Ürünle ilgili problemi tespit etmek ve çözüme ulaştırmak adına Çağrı merkezimiz sizleri arayacak ve gerekli yönlendirmeleri yapacaktır.. www.braunhousehold.com.tr web sayfamızdan yetkili teknik servislerimizin listesine ulaşabilirsiniz. Delonghi Group ürünlerine karşı göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, De'Longhi Bosphorus Ev Aletleri Ticaret A.Ş. DELONGHI-KENWOOD-BRAUN Müşteri Hizmetleri 444 27 64 [email protected] [email protected] [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön