Braun Değişim Yapılmadı!

Selma Bostanci Y. |

Braun 4520 Ateş ölçerimiz var kızım doğduğunda almıştım. 2009 Temmuz doğumlu kızım. Arızalandı tamire yolladığımda tamirinin yapılamıyacağını ancak 2 yıl içinde arıza çıkartmış olsaydı tamamen yenisi ile değiştirebileceklerini cevabını aldık. Bu ateş ölçer her gün kullanılan bir şey değil tamam sonucunda 3, 5 yıldır evimizde ama bir telefon gibi yada bir kumanda gibi sürekli elimizde olan bir şey değil.

Hani düşürmüş olsak kullanım hatası olsa anlarım. Ama maalesef . Sonucunda kullanım şekli belli kullanırken çok memnundum hızlı ölçmesi küçük çocuklar için önemli. Çünkü istemiyor çocuklar dereceği. Şimdi ürünün yenisine almam zorunda bırakıldım buda hiç hoş değil.

Etiketler :

Bayi Personel Ürün İade / Değişim Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selma Bostanci Y.
  28 Mart
  10:17

  BRAUN YETKİLERİ İLE KONUŞTUM CEVAP BENİMDE EVDE ATEŞ ÖLÇERİM VAR 2 ÇOCUĞUM VAR 10 YILDIR KULLANIYORUM.bENİM İSTEDİĞİMDE 1 ÇOCUK BÜYÜTMEKTİ. TEKNİK SERVİSLERLE GÖRÜŞTÜM YENİ ÜRÜN ALICAM ESKİ ÜRÜNÜ GÖTÜRÜCEM YENİ ÜRÜNÜDE İNDİRİMLİ ALICAM 67 TL SAĞOLSUNLAR LÜTFETTİLER.

 • Selma Bostanci Y.
  27 Mart
  11:02

  Braun müşteri hizmetlerini aradım.Ateş ölçer 3,5 yıldır kullanıyorum kumanda değil telefon değil dedim.Diyorlarki yeni cihaz veriyoruz %55 biz karşılıyorum %45 siz karşılıyorsunuz oda eski ürünü götürdüğünüz için. Ama firma yetkilisi bana diyorki sizin gibi şikayet 3-4 yılda bir oluyor 1-2 defa o da kaale alınmıyor. Söylediğim bir ateş ölçerin 1 çocuk büyütmesi istediğim tek bu. Ama bana müşteri temsilcisi benimde iki çocuğum var bende ateş ölçer 10 yıldır kullanıyorum diyor arıza çıkarmadı. Tezatlık siz düşünün. 3-4 senede 1-2 şikayet olması bence insanlarımız daha bilmiyorlar bozuldu diyip ye atıyorlar yada yenisini alıyorlar insanlar haklarını aramıyorlar. Bende bilmiyordum.