Braun Braun MR 530 Marka El Blender Arızası!

Gökhan D. |

09/04/2013 tarihinde Braun kalitesine güvenerek ve muadilleri ile arasında yüksek bir fiyat farkı olmasına rağmen Braun MR 530 marka el blender ı aldım. Bu blender ı en fazla 6 ya da 7 kere kullanmadım bile.

çorba malzemesi karıştırırken blenderdan garip ses ve hırıltı gelmeye başladı. Sanırım taş parçaladım. Ürünü Avcılardaki Zengin Teknik Yetkili Servisi ne bıraktım. Servis bu tür sıyrılmalar da Genel Merkez in garanti onayı vermediğini söylemeleri üzerine 444 27 64 numaralı müşteri hizmetlerini aradım. Buradan aldığım cevap ise ayrı bir garipti. Maalesef biz bu gibi durumlarda yardımcı olamıyoruz. Birçok komşuma da Braun marka ürün almamaları yönünde tavsiyelerim oldu. Braun = Sıfır.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme İşlevini Eksik / Kusurlu Yapma Yetkili Servis Tamir Süresi Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan D.
  10 Nisan
  09:13

  Şikayetimi 12 Şubat ta yaptım.Kimseden dönüş olmayınca çözümü kendim ürettim.Braun un bana döndüğü tarih 09/04/2014.Yani tam 2 ay sonra.Böyle bir markanın arkasında böyle ilgisiz bir firma yazık...

 • 09 Nisan
  17:39

  Sayın Müşterimiz,

  Öncelikle bu talebinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Delonghi Group Çağrı Merkezine hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

  Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma anlayışına sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizden gelen tüm taleplerin her zaman büyük bir hassasiyetle değerlendirildiğini özellikle belirtmek isteriz.

  Ürünle ilgili problemi tespit etmek ve çözüme ulaştırmak adına Çağrı merkezimiz sizleri arayacak ve gerekli yönlendirmeleri yapacaktır..
  www.braunhousehold.com.tr web sayfamızdan yetkili teknik servislerimizin listesine ulaşabilirsiniz.

  Delonghi Group ürünlerine karşı göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  De'Longhi Bosphorus Ev Aletleri Ticaret A.Ş.
  DELONGHİ-KENWOOD-BRAUN
  Müşteri Hizmetleri
  444 27 64
  info@delonghi.com.tr
  info@kenwood.com.tr
  info@braunhousehold.com.tr

 • Gökhan D.
  16 Şubat
  22:40

  BİR DAHA ASLA..BRAUN MARKASINI HAYATIMDAN SİLDİM.