Braun Abartılı Parça Fiyatı!

Fatma T. |

Braun 450 watt multiquick blenderımın alt kısmındaki karıştırıcı kısım arızalandı. Servise başvurdum. Bu blenderlar için artık plastik malzeme kullanılmadığı çelik olanının ellerinde olduğu söylendi.

Ancak fiyatını sorduğumda liste fiyatının 62 tl olduğunu söylediler. Bence bu çok abartılı bir rakam. Çünkü blenderın kendisi zaten 70 tl civarında bir fiyat. Yani çalışan Blenderımı yedek parça fiyatından dolayı çöpe atıp yenisini almak zorunda kalacağım. Bu Braun'un kalitesine yakışan bir şey değil bence.

Etiketler :

İşlevini yapamama Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Nisan
  14:29

  Sayın Müşterimiz,

  Öncelikle bu talebinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Delonghi Group Çağrı Merkezine hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

  Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma anlayışına sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizden gelen tüm taleplerin her zaman büyük bir hassasiyetle değerlendirildiğini özellikle belirtmek isteriz.

  Ürünle ilgili problemi tespit etmek ve çözüme ulaştırmak adına Çağrı merkezimiz sizleri arayacak ve gerekli yönlendirmeleri yapacaktır..
  www.braunhousehold.com.tr web sayfamızdan yetkili teknik servislerimizin listesine ulaşabilirsiniz.

  Delonghi Group ürünlerine karşı göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  De'Longhi Bosphorus Ev Aletleri Ticaret A.Ş.
  DELONGHİ-KENWOOD-BRAUN

  Müşteri Hizmetleri
  444 27 64
  info@delonghi.com.tr
  info@kenwood.com.tr
  info@braunhousehold.com.tr