BP Petrolleri Yanlış akaryakıt Dolumu Yaptı.

Ersoy A. |

13.04.14 pazar Opel Astra Model dizel aracıma Kartal/Cevizlide bulunan BP Petudaş Petrol Ürünlerinden dizel yakıt talebime karşı,aracıma 10,02 lt 95 oktan kurşunsuz benzin dolduruldu. 2,5 km sonra, aracımın arızalanması sebebiyle, aracımı yol kenarına çekip baktığımda,hizmet fişinde dizel yerine 95 oktan kurşunsuz benzin yazıyordu.

Hemen ilgili BP istasyonuna giderek durumu anlattım,müdürleriyle görüşüp pazartesi günü müdahale ettireceklerin ilettiler. 14.04 pazartesi günü aracımı özel servise götürerek depodan karışım çekildi. Araç hala arızalı kullanamıyorum, BP Merkez ve İstasyon yine özel servise çekmek istiyor. Yetkili servise götürmüyor. BP merkez beni bayiye yönlendiriyor, işimi çözemiyor.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ersoy A.
  20 Haziran
  17:08

  BP yöneticileri ve akaryakıt istasyonu, malının ve ayıplı hizmetinin arkasında durmadı.İkisini de mahkemeye veriyorum. Akaryakıt istasyonuna Sözünü geçiremeyen, satış sonrası hizmet ekibini, bölge müdürlerini ve tüm yöneticilerini (sözde) protesto ediyorum. BP den akaryakıt alırken mutlaka birkez daha düşünün. BP MÜŞTERİSİNİ DEĞİL BAYİSİNİ DÜŞÜNÜYOR VE ONU KORUYOR.

 • Ersoy A.
  08 Mayıs
  16:26

  22 nisanda bp nin yönlendirmesiyle opel yetkili servisine götürdüğüm aracımda yakıt pompası, enjektör ve diğer ilgili parçalarda çıkan hasar faturasını bp, ilgili akaryakıt istasyonuna kabul ettiremedi.sonunda bp bana aracımı, yetkili servisten alarak yetersiz müdahale ederek aracımda hasara yol açan özel servise tekrar götürmemi bildirdi. aracımı yetkili servisinde kendim yaptırıyorum, bp ye ve akaryakıt istasyonuna dava açacağım.
  Bp avukatı bu durumla alakalı olarak kendilerinin kanuni hiç bir yaptırım altında olmadığını, ancak akaryakıt istasyonunu dava edebileceğimi iletti! Ben yakıtımı BP den mi aldım bayiden mi?? Bu sorunun cevabını veremiyorlar. Akaryakıt istasyonuna yaptığı hatasının faturasını istasyona kesemeyen, müşterisini mağdur eden, BP firmasını her ortamda protesto ediyorum.

 • Ersoy A.
  29 Nisan
  18:05

  Aracım BP merkezin bilgisinde 22 Nisanda yetkili servise çekildi,onarım maliyeti BP merkeze bildirildi fakat 7 gündür onay vermiyorlar. Telefonlarıma cevap vermiyorlar ve çağrı merkezlerine bıraktığım notlara geri dönüş yapmıyorlar. BP Türkiye Genel Müdürüne dahi mail attım,dönüş yapmıyorlar!
  Şikayet yönetim süreci ''0'', Müşteri Memnuniyetine yönelik satış sonrası hizmetler ''0''

 • Ersoy A.
  22 Nisan
  13:21

  Aracımı 10 gündür kullanamıyorum, BP hala çözüm bulamıyor!!

 • 19 Nisan
  12:50

  Değerli Müşterimiz;

  Göstermiş olduğunuz duyarlılık için, BP Ailesi olarak teşekkür ederiz.

  Şikayetiniz tarafımıza ulaşmış olup gerekli incelemeler yapılarak, size en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.

  BP Müşteri Hizmetleri

  Tel: 0090 212 473 27 27
  0 532 755 27 27
  0 800 261 19 49