19 Mart 2013

BP Petrolleri Aldığım Yakıttan Sonra Aracım Arızalandı!

14 martta BP'den yakıt alarak depoyu fulledim. 10 dakika sonra motor arıza verdi ve aracımı çekiciyle servise getirmek zorunda kaldık. Servis yetkilisi yakıt sisteminde arıza olduğunu, bunun da hatalı yakıttan kaynaklandığını söyledi ve yakıta solvent veya motorin karıştığını tespit etti. BP yetkilileriyle görüştüğümde yakıt numunesi almaları gerektiğini söylediler ve beni tam 6 saat serviste beklettikten sonra numuneyi aldılar. Aracımda yaklaşık 1500,00 TL lik hasar meydana gelmiş olmasına ve olayın üzerinden 4 gün geçmesine rağmen hiç bir bilgilendirme yapmadılar. BP yetkililerinin konuyu hassasiyetle incelemelerini tavsiye ediyor, zararımın karşılanmasını bekliyorum.

Evrim 206 Okunma

Cevaplar

 • Evrim20 Ocak 2015

  Şikayetimvar sayesinde olaydan yaklaşık bir ay sonra, bP maddi hasarımı karşıladı. Benzer sorun yaşayanlara tavsiyem konuların takipçisi olun.

 • Evrim22 Mart 2013

  Bugün aracım arızalanalı tam 8 gün oldu. BP'nin "numuneyi kontrol edeceğiz" demesinin üzerinden ise 5 gün geçti. Telefon ettiğimde yetkililere ulaşamıyorum, sadece "size dönüş yapılacak" deniyor ama zamanı belirsiz! Müşteriye dönüş yapıldı demek için birkere aradılar, o kadar. Araçtaki hasara rağmen konuya hassasiyet göstermeyip süreci uzatıyorlar,artık dönüş yapmalarını ve hatayı telafi etmelerini talep ediyorum

 • Evrim22 Mart 2013

  Verdikleri hatalı yakıt dolayısıyla aracımın arızalanmasına sebep olan BP'ye sikayetvar aracılığıyla sesimi duyurup, haklı olarak mağduriyetimin giderilmesini istedim. sikayetvar. com sayesinde bir kez arayıp aldıkları yakıt numunesini test edip dönüş yapacaklarını söylediler. Bugün aracım arızalanalı tam 8 gün oldu. BP'nin "numuneyi kontrol edeceğiz" demesinin üzerinden ise 5 gün geçti. Telefon ettiğimde yetkililere ulaşamıyor, sadece "size dönüş yapılacak"cevabı alıyorum ama zamanı belirsiz! Cenazemizin olduğu bir günde araçsız kalmış olmamıza ve araçtaki hasara rağmen konuya hassasiyet göstermeyip süreci uzatmalarını şiddetle kınıyor, hatayı en kısa sürede telafi etmelerini talep ediyorum!

 • BP Petrolleri Temsilcisi19 Mart 2013

  Değerli Müşterimiz; Göstermiş olduğunuz duyarlılık için, BP Ailesi olarak teşekkür ederiz. Şikayetiniz tarafımıza ulaşmış olup gerekli incelemeler yapılarak, size en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla. BP Müşteri Hizmetleri Tel: 0090 212 473 27 27 0 532 755 27 27 0 800 261 19 49

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön