26 Şubat 2013

Boyut Yayın Grubu Aboneyim Ama Dergi Gelmiyor!

Boyut yayıncılığın Arredamento dergisine abonelik yaptırdım. kredi kartından çekim yapıldı ama dergi bir türlü elime ulaşmıyor. 2 - 3 ay üst üste aradım. dergi gelmemiş gelecek, gelmiş kapıdan dönmüş vs dediler ( bir msj veya email ile haberdar edilmeliyim. ) inanmadım. her ay aramaktan sıkıldım ''nerde bu dergi'' diye uzun zamandır aramıyorum. dergi de gelmiyor. parayı aldılar ama yollamıyorlar.

İlkay 182 Okunma

Cevaplar

  • Boyut Yayın Grubu Temsilcisi04 Mart 2013

    Tekrar Merhaba İlkay hanım, Temsilciniz size dönüş sağladı. Saygılarımızla.

  • İlkay04 Mart 2013

    Merhaba Sizi arıyorum ama ulaşamıyorum. Eylül ekim ocak sayısı elimde. kasım aralık şubat sayısı eksik. telefon numaramı email attım. Sizden bazı arkadaşlarla da görüştüm. Numaram kayıtlı olmalı sizde. Bana dönüş yapar mısınız?

  • Boyut Yayın Grubu Temsilcisi28 Şubat 2013

    Merhaba İlkay Hanım, Şikayetinize konu olan dergi araştırmanız tamamlanmıştır.Kasım sayınız hariç tüm dergileriniz Anneniz Fatma hanıma teslim edilmiş görülmektedir.Teslim bilgilerinizi iletmek ve sizinle görüşmek için mevcut telefonlarınızdan ulaşmaya çalıştık ancak sizinle iletişime geçemedik.Bugün gün içerisinde kayıtlı telefonlarınızdan size tekrar ulaşmaya çalışacağız.Ulaşmayan sayınız ve sonraki gönderimleriniz ile ilgili gönderim şeklini değiştirieceğimizi ayrıca belirtmek isteriz. Saygılarımızla. Cansu Çelik Boyut Yayın Grubu Müşteri Hizmetleri Yönetmeni 444 53 53

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön