25 Mart 2013

Boyut Yayın Grubu Set İçeriği!

1 ay önce, boyut yayın grubundan beni aradılar. Anaokulu seti almam için 2 saat kadar konuştuktan sonra beni ve eşimi ikna ettiler. Kızımla güzel ve neşeli vakit geçirebilmemiz için aldığımız bu set dün gece itibari ile beni cevapsız sorulara ve korkuya iten bir set haline dönüştü. Kızım 3 yaşında ve ben ona soyut ama güzel olan melekleri anlatamazken, bu söz konusu dergilerde cinlere yer verilmiş.

Dahası setin bir çok sayısında, domuzlar o kadar sevimli hale getirilmiş ki sanırsınız ev hayvanı. Boyut yayın grubundan bana satış yapanlarla bu konuyu görüştüğümde; ne diyebilirim ki? Diye bir yanıt geldi. Halbuki ezberledikleri metinle, iki saat boyunca ikna etmeye uğraşıyorlardı.

Burcu 849 Okunma

Cevaplar

  • Boyut Yayın Grubu Temsilcisi27 Mart 2013

    Merhaba Burcu Hanım, Anaokulu seti yapılırken pedagogların fikri ve onayı alınmıştır. Dolayısıyla sette çocukların gelişimini olumsuz etkileyecek, uygunsuz herhangi bir konu yoktur. Hikayelerde, öykülerde anlatılan orman cini vs. gibi kahramanlar sadece bizim setimizde değil, dünyanın neredeyse tüm kültürlerindeki masallarda, öykülerde benzerleri olan sevimli kahramanlardır. Anaokulu seti yayın haklarını aldığımız dış kaynaklı bir üründür. Türkçeye uyarlanırken özellikle insanların hassasiyet gösterebileceğini düşündüğümüz, Türk kültüründe yanlış anlaşılabilecek noktalarda gerekli düzenlemeleri yaptık. Ayrıca bizim herhangi bir hayvana karşı nefretimiz olmadığı gibi, herhangi bir hayvanı sevimli ya da sevimsiz gösterme çabamız da yok. İlginize teşekkür eder,iyi günler dileriz. Saygılarımızla. Cansu Çelik Boyut Yayın Grubu Müşteri Hizmetleri Yönetmeni 444 53 53

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön