Boyut Yayın Grubu Paramın Ödenmesini İstiyorum!

Ayşe K. |

10. 10. 2013 anaokulu setin aldım. İlk önce ürün 14. 10. 2013 tarihine kadar elimde olacağını söylediler fakat araya bayram girdi falan dediler. Ürün benim elime 23. 10. 2013 tarihinde ulaştı ben arayıp ürünü istemediğimi söyledim çünkü verilen söz tutulmadı diye. Tamam geri çekiyoruz. ürünü dediler 1 saat sonra eşim beni aradı ve kitaplar geldi. Ben de iş yerinde değildim arkadaş almış dedi.

yani geri çekilen ürün bana nasıl gelebilir? Ürünleri iade ettim. Ne ses var ne soluk benden fatura istiyorlar. Bana fatura gelmedi ki size göndereyim. Yarın fatura kayıp yazısını doldurup göndereceğim bakalım ne zaman bana dönülecek? Kitabı geri vermeyeyim diye defalarca arayan kişiler şimdi yoklar maalesef.

Etiketler :

Ücret İade Ürün İade

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • 01 Kasım
    09:18

    Ayşe hanım,
    Gönderinizin ve iptal talebinizin alınması süreçlerinde sizinle iletişim halinde olduk.İade işleminiz için faturanızın aslı gereklidir.Faturanızın olmadığını ilettiniz.Bizlerde sizi zor durumda bırakmamak için,fatura kayıp yazısı göndereceğimizi ilettik.28.10.2013 tarihinde 17:35 de kullandığınız mail adresine ilgili formu ilettik.İmzalayıp Aras kargo ile karşı ödemeli olarak Boyut Yayın Grubu adına iletmenizi bekliyoruz.Ulaştığında iade işleminiz yapılabilecektir..

    iyi günler dileriz.