Boyut Yayın Grubu Aboneyim Ama Dergi Gelmiyor!

İlkay K. |

Boyut yayıncılığın Arredamento dergisine abonelik yaptırdım. kredi kartından çekim yapıldı ama dergi bir türlü elime ulaşmıyor. 2 - 3 ay üst üste aradım. dergi gelmemiş gelecek, gelmiş kapıdan dönmüş vs dediler ( bir msj veya email ile haberdar edilmeliyim. ) inanmadım. her ay aramaktan sıkıldım ''nerde bu dergi'' diye uzun zamandır aramıyorum. dergi de gelmiyor. parayı aldılar ama yollamıyorlar.

Etiketler :

Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Mart
  16:53

  Tekrar Merhaba İlkay hanım,

  Temsilciniz size dönüş sağladı.
  Saygılarımızla.

 • İlkay K.
  04 Mart
  09:37

  Merhaba
  Sizi arıyorum ama ulaşamıyorum. Eylül ekim ocak sayısı elimde. kasım aralık şubat sayısı eksik. telefon numaramı email attım. Sizden bazı arkadaşlarla da görüştüm. Numaram kayıtlı olmalı sizde. Bana dönüş yapar mısınız?

 • 28 Şubat
  09:38

  Merhaba İlkay Hanım,
  Şikayetinize konu olan dergi araştırmanız tamamlanmıştır.Kasım sayınız hariç tüm dergileriniz Anneniz Fatma hanıma teslim edilmiş görülmektedir.Teslim bilgilerinizi iletmek ve sizinle görüşmek için mevcut telefonlarınızdan ulaşmaya çalıştık ancak sizinle iletişime geçemedik.Bugün gün içerisinde kayıtlı telefonlarınızdan size tekrar ulaşmaya çalışacağız.Ulaşmayan sayınız ve sonraki gönderimleriniz ile ilgili gönderim şeklini değiştirieceğimizi ayrıca belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla.

  Cansu Çelik
  Boyut Yayın Grubu
  Müşteri Hizmetleri Yönetmeni
  444 53 53