3 g
Yorum Yap
#11854871

Boyut Çelik Kapı Avukatı Tehdit Etti!

Hayatımın yanlışını yapıp en kalitesiz en çürük en basit üretim ağına sahip olan Boyut Çelik Kapı'dan almış olduğum 47 adet çelik kapının değişim kararı verilmesine, defalarca servisinin gelip kapıların tümüyle arızalı olduğunu bildirmesine ve farklı birimlerden yaklaşık 10 ayrı yetkilinin tarafımı arayıp değişim kararı verdikleri çelik kapılar için herhangi bir hareket olmaması üzerine Şikayetvar sitesinden sorunumu dile getirdim. Bu kalitesizliği ve firmanın yaptıkları kapıların arkasında durmayışını dile getirdiğim için 15.04.2019 tarihinde firmanın hukuk biriminden sorumlu olduğunu söyleyen av. M*** bey isminde biri arayıp Sikayetvar.com'a bizi şikayet ettiğin için hakkında dava açacağız diyerek tehdit cüretinde bulunmuş ve şahsıma yaptığı akıl almaz önerileri ile kendi çapında bir hukukçu olarak korkutmaya yeltenmiştir.


Anlaşılan o ki her telefonu eline alan şahıs bir şekilde ağzı var konuşuyor gibisinden tehditvari yaklaşımda bulunmaya çalışmış, ben ise sakın bir dakika beklemeyin hemen beni şikayet edin dava açın cevabını verince de ya zaten seni mağdur etmişiz bir de dava açmayalım gibi kendince laf üretmeye çalışmıştır. Sonuç olarak Boyut Çelik Kapı için başka çare kalmadığı gibi tehdide de başvurmuş ve bu çürük, kalitesiz, beceriden yoksun üretimin yanında firmanın işleyiş şeklinin de ne kadar ayaklar altında olduğu görmüş oldum.


Şimdi ise yapılacak tek iş Kayseri'nin adını lekeleyen firmanın en kısa sürede başkalarını da kandırmadan herkese duyurabilmek için elimden gelen çabayı harekete geçirmek.

Yapyapı Yapyapı 256 Okunma Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları