05 Eylül 2016

Boyner'in İnternetten Aldığım Ürünü Eksik Göndermesi...

18.08.2016 tarihinde Boyner'in internet sitesinden bir pijama takımı sipariş ettim. Ürün benim elime 24.08.2016 da geçti ama eksik olarak. Tşörtü var şortu yok, üstelik parayı tam alıp faturayı da ona göre kesmelerine rağmen. Aynı gün Boyner'i aradım eksik ürünün gönderilmesi için genel merkeze şikayet ilettiklerini söylediler ancak bana geri dönüş yapılacaktı güya kimse aramadı. Onun üzerine defalarca aradım belki 5 kez belki daha fazla, her seferinde konunun aciliyetini not düşüyoruz size döneceğiz diyorlar neyi bekliyoruz diyorum ürünün stok durumu sorgulanıyor diyorlar. Bu kadar gün neyini sorguluyorsunuz ürününüzden haberiniz yok mu diyorum genel merkezden cevap bekliyoruz diyorlar. Trabzon'da mağazanız var ben oray'a gidip alayım ürünü diyorum olmaz diyorlar ben neyi bekliyorum da parasını ödediğim ürünü alamıyorum? Bu haksız kazanç değil mi? Hata sizin bedelini ben ödüyorum yani yazık.

Funda 104 Okunma

Cevaplar

  • Funda 12 Ekim 2016

    Ürünün eksik kısmı firmaya bildirileli 3 ay olmasına rağmen hala gönderilmedi. Üstelik müşteri hizmetlerini her aradığımda gün içinde geri dönüş sağlanacağı belirtilip geri dönüş de sağlanmıyor. Şikayetvar departmanından olduğunu belirten Kaan bey de bu sorunu kesin çözüyoruz ben ilgileniyorum artık diyeli 1 aydan fazla oldu hala çözüm yok. Bugün tüketici hakem heyetine gideceğim artık. Bedelini ödediğim ürünü istiyorum.

  • Funda 27 Eylül 2016

    Daha önce 18.08.2016 tarihinde Boyner'in internet sitesinden bir pijama takımı sipariş ettiğimi ürünün benim elime 24.08.2016 da geçtiğini ancak eksik olduğunu bunun üzerine firmayı en az 5 kez aradığımı ancak ürünü göndermediklerini her seferinde talebiniz inceleniyor konunun aciliyetini not düşüyoruz dediklerini yazmıştım buraya. Ardından beni Şikayetvar departmanından biri aradı artık sorununuzla birebir ben ilgileniyorum acilen çözülecek vs... Dedi. Bunun üzerine de en az 5-6 kez daha aradım ama hiçbir çare yok. Ne ürünümü gönderiyorlar ne de paramı resmen haksız kazanç sağladı firma benim siparişim üzerinden ve çözmek için hiçbir çabaları yok hala bekliyoruz. Bu Arada yazlık pijama takımıydı sipariş malum yaz bitti. Teşekkürler Boyner. Bu alışveriş benim için tam bir fiyaskoydu. Kimseye tavsiye etmem. Uzak durun kesinlikle.

  • Boyner Temsilcisi05 Eylül 2016

    Merhaba Funda Y.,​ Talebiniz ile ilgili görüşme sağlanmıştır. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız . Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi​​

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön