26 Şubat 2015

Boyner'en Aldığım Kabanın Rengi Soldu, Kol Ağızları Yıprandı, Delindi.

11 Kasım 2014 tarihinde Cepa alışveriş Merkezi Boyner Mağazasından Limon Company marka, lacivert bir kaban aldım. İki ay gibi kısa bir süre kullanımda kabanın rengi soldu, kol ağızları yıprandı ve delindi.

Müşteri hizmetlerine gittim, ürünle ilgili olarak şikayetlerimi bildirdim, kedilerine ürünü teslim ederek, iadesini talep ettim. Fakat bugün beni aradılar, iadeniz kabul edilmedi, gelin özürlü ürününüzü geri alın denildi.

Ki ben bu markaya inandım ve güvenerek aldım, 300 TL' si ödedim. Ben parayı sizler gibi kolay kazanmıyorum. Başkaca giyecek kabanım olmadığı için, City YKM Outlet mağazanızdan tekrar kaban almak zorunda kaldım. Acilen gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

Yusuf 323 Okunma

Cevaplar

 • Yusuf'un Teşekkür Mesajı17 Mart 2015

  Boyner ailesine teşekkürler.

 • Yusuf 11 Mart 2015

  Bu yazımı Boyner yöneticilerine hitaben yazıyorum, umarım kendilerine ulaşabilirim ve okurlar, gereğini yaparlar. Lütfen dikkat ediniz, son zamanlarda firmanız hakkında şikayetler neden arttı? Hiç kendinize bu soruyu sordunuz mu? o koltuklarına kurulmuş yöneticilerinize sordunuz mu? Hiç halkın içine inip gerçekten o şikayetler nedir diye yerinde veya şahsen görüşerek bir sorunu çözmüşler mi? Eğer böyle devam ederseniz, en kısa zamanda batacaksınız. Bir kaban aldım, 300 TL'ye, alırken, 6 ay garantili denildi. 2 ay gibi kısa bir sürede, kol ağzı rengi soldu, kolları yıprandı ve delindi. Şimdi sorarım size, bu benim mi hatam? Tekrar sorarım size Boyner yöneticilerine, siz olsanız ne yapardınız?

 • Yusuf 06 Mart 2015

  Boyner Mağazacılık, tam bir hayal kırıklığı yaşattınız bana. Standart cevaplar, kopyala yapıştır yapıyorsunuz. Tüm şikayeti olan herkese aynı basma kalıp cevaplar yeter artık. Bu 300 TL'lik kabanı almak için bir hafta çalıştım. 2 ay giy giyip atmak için değil. Aldığım kabanda üretim hatası yok deniliyor, rengini ben mi soldurdum? Kollarını özellikle sürterek ben mi yıprattım? Kol ağızlarını ben mi deldim? Bir çorap bile 2 ayda yırtılmıyor. Size hakkımı helal etmiyorum. Ve Tüketici Hakem Heyeti'ne gideceğimi gerekirse dava açacağımı tarafınıza bildiririm.

 • Boyner Temsilcisi02 Mart 2015

  Merhaba; Konu hakkında ilgili şikayet, Boyner Mağazacılık’a iletilmesinden hemen sonra ürün alınarak tüketicinin yönlendirmesi doğrultusunda incelenmistir. Yapılan test sonucunda üründe herhangi bir üretim hatasının olmadıgı belirlenmis ve bu bilgiler tüketiciye iletilerek şikayet cevaplandırılmıştır. Bilginize… Boyner Büyük Mağazacılık Müsteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön