11 Eylül 2013

Boyner'den Aldığım Ürün Kusurlu Çıktı!

8/9/2013 tarihinde Bursa Kruark Boyner mağazasından 2 adet Puma Marka spor ayakkabı satın aldım. Kızım için almış olduğumuz ayakkabıyı 9/9/2013 tarihinde okul için toplam 2 saat kullandık. 10/09/2013 günü giymek için çıkardığımızda ürünün üzerinin yırtık olduğunu gördük. Bugün mağazaya götürdüğümde ürünün firmaya gönderileceği ve inceleneceği şeklinde bir cevap aldım.

Ben bu ürünü okul için aldım ve okullar 4 gün sonra açılıyor bana söylenen 15 gün içerisinde cevap verileceği oldu. Müşteri memnuniyeti konusundaki hassasiyetlerine güvenerek Boyner mağazalarından alışveriş yapıyorum mağduriyetimi ve aciliyetini bildirmeme rağmen neden bu şekilde davranıldığını anlayamadım ücretin iade edilmesini istiyorum.

Serap 80 Okunma

Cevaplar

  • Boyner Temsilcisi16 Eylül 2013

    Merhaba; Tüketicinin şikayeti, Boyner Mağazacılık’a iletilmesi sonucu müşteri konu hakkında bilgilendirilmiş, şikayet cevaplanmıştır. Bilginize... Boyner Büyük Mağazacılık Müsteri İlişkileri

  • Serap15 Eylül 2013

    Boyner firmasından aranarak ürünün yerine başka bir ürün alabileceğim veya ücretin iade edileceği söylendi.Ertesi gün ücret iadesi için gittiğimde ise Ogün bir kampanya dahilinde çanta hediye edildiği onu iade etmeden ücret iadesi yapılamayacağı söylendi.Telefonla arandığımda böyle birşeyden bahsedilmemişti.Sorun firma çalışanlarının tamamen bilgisiz ve ilgisiz tavırlarından kaynaklanıyor.Madem ücret iadesi için aramaya yetkili bir personel var bunun ne şartlarda olabileceğini de bilerek veya araştırarak işini yapması gerekiyor.Evime 20 km mesafed olmasına ve sırf bu iş için mağazaya gitmiş olmama rağmen problemi çözemedim.Mağzayla zaten kesinlikle çözemiyorsunuz şu anda söylenen merkez ofisten Pazartesi günü iadenin yapılacağı oldu.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön