03 Şubat 2014

Boyner'den Aldığım Ürün Deforme Oldu.

Bayrampaşa-Forum İstanbul'daki Boyner'den aldığım Timberland botum 2 ay olmadan aşırı deformasyona uğradı. Ayakkabının üstünde derin izler ve kötü bir görüntü ortaya çıktı. Kaldı ki 2 ayda 4-5 kez giyilmiştir. Konuyu önce ürün ayağımdayken satışı yapan personele gösterdim ve kendisi durumun normal olmadığını ve kesinlikle teste gönderip durumun düzeltilebileceğini söyledi.

Ürünü faturasıyla teslim ettim ve 1 ay sonunda beni kimse aramadı. Ben aradığımda ürünün kullanımdan kaynaklı problemli olduğu ve bana yardımcı olunamayacağı söylendi. İlk kez bu botu giymeyen birisi olarak bu cevabı kabul etmiyorum ve arkasında duramayacağınız büyük markaların satışından da vazgeçmenizi öneriyorum.

Öznur 71 Okunma

Cevaplar

  • Öznur 17 Şubat 2014

    Bu kadar pahalı bir ürün satıp bu kadar kısa sürede deforme olması konusunda üretici firmanın yanında olup iyi bir müşterisini kaybetmeyi göze alan Boyner Mağazacılık yetkilileri ile resmi platformlarda görüşeceğimizi bildirmek isterim.

  • Boyner Temsilcisi10 Şubat 2014

    Merhaba; Ürün hakkındaki şikayet, Boyner Mağazacılık’a iletilmesinden hemen sonra ürün tedarikçi firmaya gönderilmiş ve şikayet doğrultusunda incelenmistir. Yapılan test sonucuna göre üretim hatasının olmadıgı belirlenmiş ve bu bilgiler tüketiciye iletilerek şikayet cevaplandırılmıştır. Boyner Büyük Mağazacılık Müsteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön