18 Eylül 2013

Boyner'den Aldığım Ayakkabı 2 Günde Parçalandı!

04/09/2013 tarihinde Çarşı Natavega Ankara Boyner mağazasından 7 yaşında oğlum için Slazenger marka ayakkabı aldım. Ayakkabıyı okulların açılması ile birlikte 16//09/2013 tarihinde giymeye başladı ve ayakkabının topuk kısımları 2 gün içinde parçalandı. Bende ürünü evime daha yakın olan Antares mağazasına götürdüm.

Fakat bu mağazalarında bu marka satmadıklarını söyleyip, beni Natavega mağazasına yönlendirdiler. Daha doğrusu başlarından savdılar. Ürünü Natavega mağazasına götürmemi oradan teste göndereceklerini söylediler. Bizler 10 çift ayakkabı alıp giyecek gelire sahip insanlar değiliz. Üründe üretim hatası olduğu gözle görülüyor. Bu arada çocuğum hangi ayakkabıyı giyecek acaba ürün testteyken?

Cüneyt 112 Okunma

Cevaplar

  • Cüneyt 21 Eylül 2013

    boyner çarşı mağazası dalga geçmeye devam ediyor.telefonla arayıp buyrun mağazamıza ürünü değiştirin yada iada edin dediler.ama müdür bey ayakkabı ile yere bastığımız için ürünün kullanım hatası olmasının büyük ihtimal olduğunu söylediği için teste göndermedim çünkü 21 günlük bu süreçte çocuğumum başka giyecek ayakkabısı yok.sakın ola çarşı boyner den aldığınız ayakkabıların üstüne basmayın yoksa kullanım hatası oluyor.yazıklar olsun size ve sizi o mevkilere getirenlere.

  • Boyner Temsilcisi20 Eylül 2013

    Merhaba; Tüketicinin şikayeti, Boyner Mağazacılık’a iletilmesi sonucu müşteri konu hakkında bilgilendirilmiş, şikayet cevaplanmıştır. Bilginize... Boyner Büyük Mağazacılık Müsteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön