23 Aralık 2014

Boyner.com.tr Ulaşmayan Kargo.

14.12.2014 tarihinde Boyner.com.tr'den almış olduğum siparişim sitelerinde 2 ile 4 iş günü içerisinde kargoya verilir taahhütünde bulunmalarına ve 7. iş günü olmasına rağmen henüz kargoya verilmedi. Taahhütlerine istinaden günlü istediğim bir siparişti. Geciktiği için mağdurum. Ayrıca bu arada 3 defa müşteri hizmetlerini aramama rağmen gecikme sebebi ve mağduriyetimin ne zaman giderileceği konusunda hala bir cevap alabilmiş değilim. 463251 no.lu siparişimle ilgili olarak öncelikle yapmış olduğum alışverişim hakkında tarafıma bilgi verilmesi ve ürünlerin bir an önce gönderilmesi konusunda gereğinin yapılmasını rica ederim.

Gülnihal 81 Okunma

Cevaplar

  • Boyner Temsilcisi30 Aralık 2014

    Merhaba; Tüketicinin şikayeti, Boyner Mağazacılık’a iletilmesi sonucu ilgili e-ticaret departmanı konu hakkında bilgilendirilmiş tüketiciye geri dönüş sağlanmış ve 27.12.2014 tarihinde sipariş teslim edilmiştir. Bilginize… Boyner Büyük Mağazacılık Müsteri İlişkileri

  • Gülnihal24 Aralık 2014

    Ürünlerim ile ilgili tekrar görüşme yaptığımda boyner.com.tr müşteri temsilcisi tarafından cumaya kadar tarafıma bilgi verileceği söyleniyor ama bunun mağduriyetimi giderileceği veya ürünlerimin gönderileceği konusunda bir bilgi olup olmayacağı tarafıma bildirilmiyor. Yaptığım alışveriş kredi kartı dan 14.12.2014 tarihinde tek çekim olarak ödenmiş ve kredi kartımı hesap kesimi 26.12.2014 dür. Yani hesap kesimimden 12 gün önce yaptığım alışverişin ücretini ödeyeceğim ama ürünlerim ve gecikme nedeni ile ilgili bilgi alamamaktayım. Boyner gibi kurumsal bir firmayla bu şekilde bir çalışma prensibi gerçekten yakışmıyor. Yılbaşı öncesi deniyor ama ben alışverişimi yılbaşından 16 gün önce yapmışım vede internet sitesinde yılbaşı öncesi gönderimler geçikir diye bir uyarı bulunmuyor. Aksine ürünlerin 2 ile 4 iş günü içerisinde kargoya verileceği yazıyor. Firma tarafından bir an önce ürünlerimin gönderilmesini talep ediyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön