Boyner.com.tr Sipariş Gönderim Problemi.

İmren G. |

Bana hediye edilen bir gift kartı kullanarak Boyner.com.tr'den cüzdan aldım. 15 gün boyunca siparişim bekletilerek stokta yok diye iptal edildi. Sonrasında gift kart bakiyesini hesabıma iade ettiler yine Boyner.com.tr'den alışveriş yaptım mecburen. Aldığım iki ürün sipariş bölünerek iki farklı sipariş olarak oluşturulmuş (bana bildirilmeden) ve yalnızca bir tanesi gönderilmiş.

Diğeri 7. iş gününde hala beklemede sanırım onu da iptal edecekler. Hediye diye gönderilen beauty set'in içindeki ürünlerde de kullanım izleri var. Ürünüm gelmezse bunları iade etmek ve gift kartımı tek parça olarak mağazada kullanmak istiyorum. Bu alışverişten yalnızca stres kazandım.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Şubat
  11:51

  Merhaba;


  Tüketicinin şikayeti, Boyner Mağazacılık’a iletilmesi sonucu ilgili e-ticaret departmanı konu hakkında bilgilendirilmiş tüketiciye işlem ile ilgili geri dönüş sağlanmış şikayeti cevaplanmıştır.

  Bilginize…

  Boyner Büyük Mağazacılık
  Müsteri İlişkileri

 • İmren G.
  01 Şubat
  19:52

  Şikayetimle hiç kimse ilgilenmedi. Boyner müşteri hizmetleri de tüm ısrarlı ulaşma çabama rağmen problemimi görmezden geldi. Kendilerini kınıyorum.