19 Şubat 2015

Boyner.com.tr 8 Gün Siparişimi Bekletip,Birden İptal Ettiler.

10.02'de biri doğum günü hediyesi olarak planlanmış 3 ürünü Boyner.com.tr'den sipariş verdim. 13.02'de siparişim hala "hazırlanıyor" durumunda olduğu için sisteme mesaj bıraktım, acelem olduğunu belirttim.

Beni arayıp ürünün ellerinde olduğunu ama henüz merkeze ulaşmadığını söylediler. Sonra siparişimi bölerek 2 siparişimi bana kargoladılar. 17.02'de tekrar arama yaptım ve asıl doğum günü hediyesinin hala hazırlanıyor şeklinde göründüğünü belirttim.

Telefonda bana "henüz 7 iş günü dolmadı, Çarşamba'ya kadar vakit var" dediler. Ben de "20.02 son günüm, hediye elimde olsun lütfen" dedim.
18.02'de ise birden habersizce hediye siparişim iptal edilmiş, param da yatırılmış. Kaldım şimdi ortada?

Bezgine 1.077 Okunma

Cevaplar

  • Bezgine 22 Şubat 2015

    Merhaba, boyner departmandan bir görevli beni 19.02 17:30'da arayarak, mağduriyetim için çok üzgün olduklarını, saç düzleştiricinin ücretsiz olarak 20.02'de 16:00'da elimde olacak şekilde kargolanacağını belirtti. Öyle bir şey olmadı. Cuma günü bana kargo gelmedi zaten kargolandığına dair mail, arama da olmadı. Resmen insanla dalga geçiyorsunuz.

  • Boyner Temsilcisi19 Şubat 2015

    Merhaba; Tüketicinin şikayeti,Boyner Mağazacılık’a iletilmesi sonucu ilgili departman konu hakkında bilgilendirilmiş tüketicinin şikayeti cevaplanmıştır. Bilginize... Boyner Büyük Mağazacılık Müsteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön