14 Mayıs
#11968389

Boyner'in Uzun Süren Tedarik Ve Kargo Süreci!

Boyner.com.tr'den geçen hafta salı günü yani 07.05.2019 tarihinde aldığım ürün (çanta) hala tedarik sürecinde diyor. Ne zaman kargoya verilecek ve tarafıma ulaştırılacak merak ediyorum. Lütfen tedarik edilme süreciyle ilgili beni bilgilendirir misiniz?

Ahu Ahu 1.331 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Ahu16 Mayıs

  Hala aldığım. Canta kargoya verilmedi. Beni arayan Boyner yetkilisi arkadaş araştırdığını ve 48 saat içinde kargoya verileceğini söylemişti. 48 saat geçti 72 saate yaklaşıyoruz. Boyner gibi bir firmadan hiç beklenmeyecek internet hizmeti, ciddi bir güven kırıklığı... Şehir dışına çıkacağım lütfen ne zaman kargoya verilecek bilgilendirin beni ama. Doğru bilgilendirilmek. İstiyorum.

 • Ahu16 Mayıs

  07.05.2019 tarihinde Boyner.com.tr den aldığım canta için tedarik surecinde olduğunu ve kargoya hala verilmediği için şikayet yazmıştım. Boyner yetkilisi tarafından arandım, kendisi gayet ilgiliydi ve 48 saat içinde çantanızı kargoya verecekler dedi fakat hala verilmedi kargoya. Boyner gibi büyük bir firmanın bu tarz aksaklıklar yaşatması bütün güvenimi kırmıştır ki çok yoğun bir şekilde Boyner'den alışveriş yapan bir insanım ama bundan sonrası için soru işaretleri var bende. Boyner.com.tr den alışveriş yapacaklara da varsa mağazadan almalarını internet sitesini kullanmamalarını öneriyorum. Lütfen canta ne zaman kargoya verilecek beni bilgilendirir misiniz?

 • Boyner Temsilcisi14 Mayıs

  Merhaba, Talebiniz ile ilgili görüşme sağlanmıştır. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

 • Boyner Temsilcisi14 Mayıs

  Değerli Müşterimiz merhaba, Öncelikle güzel günler dileriz. Taleplerinizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. Güzel günler dileriz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

Ziyaretçi Yorumları