Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Boyner'in Ürün Değişim Başarısızlığı

profile
Gizem
26 Ocak 11:28
155

Boyner onlinedan 27 aralıkta teslim aldığım ve bir arkadaşıma yılbaşı hediyesi olarak vermeyi planladığım bir cüzdan aldım ve 1000 TL ödemiştim. Cüzdan defolu geldi, derisi soyulmuştu. Daha sonra en yakın Boyner mağazasına değişim için gittiğimde ürünün aynısı ellerinde olmadığı için başka mağazadan isteyip adresime gönderebileceklerini söylediler ben de onayladım. Yılbaşı yoğunluğunda bu ürünün değişim kaydını yapmak için mağazada 2 saat zaman harcadım. Ürünün yenisi bana Van Boyner mağazasından geldi ve paketi açmamla suni deri kalitesiz bir cüzdanın bana gönderildiğini gördüm. Benim aldığım ürün 1000 TL, gönderilen ürünün etiketi 500 TL. O ürünü teslim aldığım günden bu yana en az 10 kez müşteri hizmetlerini aradım ve hep aynı cevap mağazaya ilettik size dönüş yapacaklar. Mağaza beni 3 kere aramış ben açmamışım. Ben 3 haftadır her beni arayan numarayı açıyorum. Kimse beni ne aradı ne de süreç ilerledi. Şimdi soruyorum ortada 1 aylık bir müşteri memnuniyetsizliği var ve koskoca Boyner konuyu mağazanın aramasına bırakıyor. Kendisi zahmet edip araya girip benim adıma veya mağaza adına bir süreç yürüyemiyor. Ben daha ne kadar bekleyeceğim acaba. Bu kadar saçma bir süreç ben kesinlikle görmedim. Tatbiki artık Tüketici Hakem Heyeti'ne şikayet edip konuyu yasal yollarla çözeceğim. Boyner'le de işim bitmiştir.

Boyner Logo
26 Ocak 11:31 (Şikayetten 2 dakika sonra)

Değerli müşterimiz, Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetiniz bizlere ulaştı. Sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. Boyner müşteri deneyimi ekibi olarak güzel günler dileriz.

Gizem
Gizem
26 Ocak 15:10

Firmanıza bir ilgim yok sadece sorunumun artık "size dönüş yapacağız" cümlesini duymadan çözülmesini istiyorum...

Boyner Logo
27 Ocak 11:12

Merhaba,​ Talebiniz ile ilgili görüşülerek çözüm sunulmuştur. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

Benzer Şikayetler

1

Bursa Sur Yapı Boyner Sattığı Ayıplı Ayakkabının Arkasında Durmuyor

profile
Sevcan
25 Mart 14:27
193
Bursa Sur Yapı Boyner Sattığı Ayıplı Ayakkabının Arkasında Durmuyor
Bursa Sur Yapı Boyner Sattığı Ayıplı Ayakkabının Arkasında Durmuyor

Boyner - Harley Davidson Bot İade Edilememe Sorunu.

profile
Derman
11 Mart 18:43
183

Boyner Garanti Değişim Mağduriyeti

profile
Can
05 Mart 11:29
445
Boyner Garanti Değişim Mağduriyeti

Boyner Cat Bot Defolu

profile
İdil
13 Ocak 21:12
59
Boyner Cat Bot Defolu
Boyner Cat Bot Defolu
1 Destek
1 Yorum
1

Boyner Yanlış Adrese Kargolanan Siparişim Hala Doğru Adrese Gönderilmiyor

profile
Aslihan
07 Aralık 2023 10:27
134
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayet Yaz