16 Mayıs
#11984854

Boyner'in Teşhir Ürün Göndermesi!

Anneler Günü haftasında yapılan indirimlerden yararlanarak Boyner.com'dan Adidas spor ayakkabı aldım. Fakat teşhir ürününü göndermişler bu yüzden ayakkabının bir teki kirli ve rengi daha sarı duruyor.


Online'da numarası kalmadığı için değiştiremiyorlar ki bu gayet normal ama hiçbir mağazadan da ürünü göndermiyorlar. Yani iade etmek zorunda bırakılıyorsunuz. İadeden sonra hediye çeki vereceklerini söylediler ama belirttikleri miktar benim yararlandığım indirimden çok daha az.


Başka bir ürün alıyım aynı oranda indirim yapın diyorum onu da kabul etmiyorlar. Yani aldığınız ürün teşhir ürünü gelmesine rağmen hiçbir inisiyatif almıyorlar. Hem ürünü alamamış oluyorsunuz hem de indirimi kaçırmış oluyorsunuz.

Merve Merve 444 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Boyner Temsilcisi17 Mayıs

    Merhaba, Talebiniz ile ilgili görüşme sağlanmıştır. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

  • Boyner Temsilcisi17 Mayıs

    Değerli Müşterimiz merhaba, Öncelikle güzel günler dileriz. Taleplerinizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. Güzel günler dileriz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

Ziyaretçi Yorumları