13 Temmuz
#12265661

Boyner'in Müşteriyle Dalga Geçilmesi

West park Boyner outlet mağazasından bayan çantası aldım. Ödeme yaparken 114,99 olan çantanın 175 lira olduğunu söylediler. 10 dakika bekledim. Fiyatının 175 TL olduğunu belirtilerek özür dileriz dediler.


25 dakika bekleyip çantayı almadan rencide edici bir tutum sergilendiği için kınıyorum. Şahsın adına keyifle alışveriş yaptığım Boyner'den bir daha alışveriş yapmayacağım, şahsıma yapılan davranışını kınıyorum.

Serkan Serkan 622 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Serkan20 Temmuz

  13 Temmuz'da etiket fiyatı 114.99 olan, ama kasada 175 lira çıkan ve 15 dakika bekletildikten sonra bu fiyata veremeyiz diyen görevliler, bugün arayıp o fiyattan alabilirsiniz diyorlar. Böyle bir hakkım varmış, bende biliyorum kakkımı. 13 temmuzda olmayan hak 20 temmuzda mı var? Boyner böyle köklü firmaya yakışmıyor bu eylemler. Bedava da verseniz artık sizden alışveriş yapmayacağım. Kimseye de önermiyorum.

 • Serkan14 Temmuz

  Benim bir talebim olmadıki, sonuçlansın...

 • Boyner Temsilcisi14 Temmuz

  Merhaba, Talebiniz ile ilgili görüşme sağlanmıştır. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

 • Boyner Temsilcisi13 Temmuz

  Değerli Müşterimiz merhaba, Öncelikle güzel günler dileriz. Taleplerinizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. Güzel günler dileriz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

Ziyaretçi Yorumları