21 Eylül 2018
#10934381

Boyner'in Müşteriyi Aldatması Ve Hopi Puan Silmesi

Boyner'in internet sitesi üzerinden 12/09/2018 tarihinde sabah saatlerinde 1002509010 numaralı Guess Marka Siyah Çanta siparişi gerçekleştirdim. Ürün bedeli 459 TL olup H1933 kupon kodu ile alışverişim okul döneminde 400 TL'yi geçtiği için 75 TL Hopi Paracık hediye edildi. Bu Hopi paracığın ise 20/09/2018 tarihine kadar 200 TL üzeri alışverişlerde kullanabileceğim söylendi. Hopi puanımı kullanmak için ürünün gelmesini bekledim. Ürünün 2-7 iş günü içerisinde geleceğine dair önce mesaj atıldı. Daha sonra ürünün halen tedarik sürecinde olduğu belirtilen mesaj atıldı. En son Hopi puanımı kullanmak için sisteme baktığımda ise 20/09/2018 tarihinde iptal bekliyor yazısı gördüm.


Müşteri hizmetlerini 21/09/2018 tarihinde aradım ve şikayet açtım. Fakat durum daha da şaşırtıcı, kendi siparişimin iptal edildiğini ben haber verdim, akşamına ise ayrı bir müşteri temsilcisi arayarak siparişimin iptal edildiğini beyan etti, sağ olsun. Sebebi ise stok hatası. Aynı ürünün hangi mağazada olduğunu sordum, bu ürünü mutlaka almak istediğimi beyan ettiğimde ise stok bilgisi göremediklerini söylediler. (İstanbul içi herhangi mağazadan gidip alabilirdim, kaldı ki Akbatı mağazasında krem rengi olan modeli vardı, fakat online dan siyah olana karar verdim!) bu da yetmezmiş gibi kullanamadığım Hopi hediyemin ne olacağını sorduğumda ilgilenmediler.


75 TL'lik çekim de kullanılamadığından silindi. Mağduriyetimi gidermedikleri gibi müspet veya menfi geri dönüş yapılmadı. Şimdiye kadar mağazadan ve Boyner internet sitesinden çok fazla alışveriş yaptım. Hata telafi edilmezse, siparişimdeki çantam tedarik edilip gönderilmezse veya stok bilgisi paylaşılarak benim adıma İstanbul içerisinde çanta ayırtılmazsa bir daha asla alışveriş yapmayacağım gibi çevreme de yaptırmayacağım. Söz konusu mağduriyetimi de tüm şikayet platformlarında paylaşacağım. Bahsi gelmişken ürün birkaç hafta sonra stoğa girer ama 759 TL'den olur. Çünkü Boyner rant sağlamayı sever.

Zeynep Zeynep 998 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları