10 Eylül
#12566245

Boyner'in İade Süresi Oldukça Uzun!

1004356886 numarasiparişimde yer alan "Levis tote Çanta" adlı ürünü iade etmek istedim ancak telefondaki uygulamadan iade talebi oluştururken yanlışlıkla bir ürün için daha iade talebinde bulunmuşum. Yalnızca iade etmek istediğim ürünü kargoya verdim, diğer ürün için talebimin geçersiz olduğunu ürünü iade etmek için göndermediğimi müşteri hizmetlerine birkaç kez ilettim. İade etmek istediğim ürün 30.08.2019 tarihinde Boyner'e teslim edilmiş ancak günlerdir iade işlemim sonuçlandırılmadı.

Halide Halide 1.032 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Halide2 g

  Hiçbir değişiklik yok, umutsuzca bekliyorum.

 • Halide4 g

  Bugün nihayet müşteri hizmetleri aradı, ben aramadım. Ancak yine iade kargo takip numarası istendi, ilgili birimlere bilgi verilmiş vs. Değişen bir şey yok!

 • Boyner Temsilcisi4 g

  Merhaba, Talebiniz ile ilgili görüşme sağlanmıştır. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

 • Halide10 Eylül

  Bugün yine iademin durumunu sordum kargo bilgisini paylaştım ancak hala iade işlemim sonuçlanmadı. Daha ne yapmalıyım? Her gün yoğunluktan fırsat bulup iade durumumu kontrol etmek, mesaj yazmak, telefon etmek için vakit ayırmak zorundayım yine sonuç yok!

 • Boyner Temsilcisi10 Eylül

  Değerli Müşterimiz merhaba, Öncelikle güzel günler dileriz. Taleplerinizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. Güzel günler dileriz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

 • Halide09 Eylül

  İade işlemimin gerçekleştirilmesi için daha ne kadar beklemeliyim? Kaç kere talebimi iletmeme rağmen bir sonuç elde edemedim.

Ziyaretçi Yorumları