12 Temmuz
#12260344

Boyner'den Geciken Kargo!

3 Temmuz'da verdiğim sipariş bugün ayın 12 si halen tedarik sürecinde görünüyor. (sipariş kodu:1004121463) böyle büyük (olduğunu düşündüğümüz!) bir firmanın tedarik süreci bu kadar uzarken daha detaylı bilgi vermekten yoksun olması gerçekten şaşırtıcı.

Sena Sena 461 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Sena19 Temmuz

  Evet şu an hala internet mağazanızda stoğu görünen ve sipariş edilebilen ürünleri 1 aydır tedarik edemediğiniz gerekçesiyle siparişimi iptal ettiniz. Gerçekten bir daha kesinlikle alışveriş yapmam gerekli yerlere de şikayetlerimi bildireceğimi belirtirim.

 • Sena18 Temmuz

  Daha önce de yazdığım, 3 temmuzda sipariş ettiğim 3 adet ürün için şikayet yazımdan sonra 1 tanesi tedarik edilemiyor diye iptal edildi, diğer iki ürün hala tedarik sürecinde müşteri hizmetleri bu ürünler içinde aranacağımı söylediler fakat kimse aramadı. Bu arada ilk aradığım müşteri hizmetleri kargomun yolda olduğunu söylemişti (! )

 • Boyner Temsilcisi12 Temmuz

  Merhaba, Talebiniz ile ilgili görüşme sağlanmıştır. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

 • Boyner Temsilcisi12 Temmuz

  Değerli Müşterimiz merhaba, Öncelikle güzel günler dileriz. Taleplerinizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. Güzel günler dileriz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

Ziyaretçi Yorumları