sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Boyner'den Geciken Kargo!

Sena Sena12 Temmuz 2019 16:30

3 Temmuz'da verdiğim sipariş bugün ayın 12 si halen tedarik sürecinde görünüyor. (sipariş kodu:1004121463) böyle büyük (olduğunu düşündüğümüz!) bir firmanın tedarik süreci bu kadar uzarken daha detaylı bilgi vermekten yoksun olması gerçekten şaşırtıcı.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Sena 19 Temmuz 2019 08:52

Evet şu an hala internet mağazanızda stoğu görünen ve sipariş edilebilen ürünleri 1 aydır tedarik edemediğiniz gerekçesiyle siparişimi iptal ettiniz. Gerçekten bir daha kesinlikle alışveriş yapmam gerekli yerlere de şikayetlerimi bildireceğimi belirtirim.

profile-icon Sena 18 Temmuz 2019 08:55

Daha önce de yazdığım, 3 temmuzda sipariş ettiğim 3 adet ürün için şikayet yazımdan sonra 1 tanesi tedarik edilemiyor diye iptal edildi, diğer iki ürün hala tedarik sürecinde müşteri hizmetleri bu ürünler içinde aranacağımı söylediler fakat kimse aramadı. Bu arada ilk aradığım müşteri hizmetleri kargomun yolda olduğunu söylemişti (! )

np_image1 Ekli Görsel Var
Boyner Logo Boyner 12 Temmuz 2019 17:29

Merhaba, Talebiniz ile ilgili görüşme sağlanmıştır. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

Boyner Logo Boyner 12 Temmuz 2019 16:30

Değerli Müşterimiz merhaba, Öncelikle güzel günler dileriz. Taleplerinizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. Güzel günler dileriz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler