04 Ocak
#11400776

Boyner'den Aldığım Ürün Kusurlu!

Boyner.com'dan aldığım Levi's bayan pantolonu 1/11/2018 tarihinde teslim aldım. Boyner güvendiğim bir mağaza, Levi's güvendiğim bir marka olduğu ve oldukça yüksek bir fiyata da aldığım için ayıplı bir ürün olacağına ihtimal vermedim. Sadece bedenin uygunluğuna baktım ve paça boyunu işaretledim, terziye boyunu kısalttırdım. Uzun süre de giymedim. Nihayet giyip dışarı çıktım ve paçadaki garipliği o zaman fark ettim. Sol bacak iç dikiş üç parmak kadar öne kayıyor sol üst kalça da aynı şekilde öne kayıyor. Yani sol bacak bir şekilde yanlış biçilmiş ve takılmış. Bu durumda bu pantolon ayıplı mal sınıfına girdiği için, ayıplı mallarda da 6 ay ve 2 yıl gibi süreler bulunduğundan 12/12/2018 de değişim talebiyle pantolonu Boyner'e geri gönderdim.


Beklentim; pantolon üretici firmaya gönderilecek ve oradan da onay alarak değişim yapılacak. Maalesef Boyner çarşamba günü gönderdiğim pantolonu cuma günü, firmaya göndermeden ve hiçbir açıklama bile yapmadan, adeta yüzüme çarpar gibi geri gönderdi. Bu tavrı Boyner mağazalarının genel tarzından uzak bulduğum için, bu ayıbın bu işe bakan elemanların ayıbı olduğunu düşünüyorum. Pantolonu tekrar değişim amacıyla geri gönderdim. Bu kez 10 gün kadar geçtikten sonra üretim hatası olmadığını belirten bir yazıyla geri gönderdiler. Bir kot pantolonda paça belirgin bir şekilde içe kayıyorsa ve bu hiç giyilmeden ve yıkanmadan oluyorsa üretim hatası değil de nedir? Kaldı ki bu kararı Levi’s üretici firmanın vermesi gerekir. Bunu kendileri karar vererek firmanın kabul edeceği açıkça belli bir kusurdan dolayı Levi’s firmasını da mağdur etmektedirler.


Boyner gibi bir firmanın bir başka firmanın üretim hatasının altında kalmayacağını düşünüyordum. Çözümsüzlüğün çalışanların yaptığı hata olduğunu düşünerek buraya yazmadan Genel Müdürlüğü arayarak ilgili olabilecek başka kişilere ulaşmaya çalıştım. Ancak saatlerce uğraşmama rağmen telefon müşteri hizmetlerine bile bağlanamayınca Boyner’in sandığım kadar büyük ve düzgün bir firma olmadığını hayal kırıklığı içinde anladım.

Fatma Fatma 426 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Fatma24 Ocak

  Bir ürün değişim talebini takip sürecinizin ne kadar süreceğini olsun bildirecek kadar müşterilerinize saygılı olmanızı beklerdim.

 • Fatma15 Ocak

  Kusurlu Levis pantolon ile ilgili hala bir çözüm sunmadınız. Sattığınız pantolonun bir bacağı yamuk... Yamuk...

 • Boyner Temsilcisi11 Ocak

  Merhaba, Öncelikle iyi günler dilerim. Size yardımcı olabilmek için sizi aradım ancak bize iletmiş olduğunuz irtibat numarasından size ulaşamadım. Konuyla ilgili bilgi almak için bizi her gün 09:00-22:00 saatleri arasında 444 29 67 çağrı merkezi numaramızdan ya da her zaman [email protected]’den ulaşabilirsiniz. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

 • Fatma10 Ocak

  Hala beni hiçbir şekilde bilgilendirmediniz.

 • Fatma04 Ocak

  Umarım otomatik bir cevap değildir. Firmanıza ait bütün şikayetlerin altında bu yazı var. Ben çözüm bekliyorum.

 • Boyner Temsilcisi04 Ocak

  Değerli Müşterimiz merhaba, Öncelikle güzel günler dileriz. Taleplerinizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. Güzel günler dileriz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

Ziyaretçi Yorumları