22 Mart
#11747574

Boyner'den Aldığım Pantolonda Anormal Bollaşma Problemi!

Marmara Forum Boyner mağazasında 02.03.2019 tarihinde BK02019001833417 fatura numaralı U.S. Polo marka jean pantolon aldım. Pantolonu hiç giyinmeden üzerinde belirtilen yıkama koşullarına uyarak yıkattım ve pantolon kuruduğunda büyük bir hayal kırıklığı yaşadım. Ürün aldığım üründen tamamen farklı bir hale dönmüştü. Renginde matlaşma ve en az 2 beden genişleme olmuştu. Boyner gibi büyük mağaza zincirinde bu kadar kötü ve bozulan ürün satılmaması gerekiyor.


Ürünü hemen mağazaya götürdüğümde iade/değişim yapmadılar ve firmaya gönderilip inceleme yapılacağını belirttiler. Ancak ürünü hiç giyinmeden çok büyük bir mağduriyet yaşadım. Şimdi ürünü iletmemin üzerinden uzun bir süre geçmesine rağmen Boyner mağazası beni mağdur etmeye devam ediyor. Bir an önce mağduriyetimin giderilmesi ve tarafına iade yapılmasını rica ediyorum. Aksi durumda tüm tüketici haklarımı kullanacağımı belirtirim.

Hasan Hasan 411 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hasan04 Nisan

    Marmara Forum Boyner mağazasına ST-2883324-LF52 fiş numaralı ürün iade talebi oluşturmuştum. Zaten aldığım ürünü kullanamadan ilk yıkamada çok kötü oldu ve firmaya ilettik. Bu yetmezmiş gibi yaklaşık bir aydır çözümsüz bir şekilde bekletiliyorum. Ürünü teslim edeli 21 iş gününü geçti ve halen tarafıma dönüş sağlanmadı. Artık yaşamış olduğum bu mağduriyetimin giderilmesini istiyorum aksi halde tüketici haklarımı kullanacağımı bildirmek isterim.

  • Boyner Temsilcisi22 Mart

    Merhaba, Talebiniz ile ilgili görüşme sağlanmıştır. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

  • Boyner Temsilcisi22 Mart

    Değerli Müşterimiz merhaba, Öncelikle güzel günler dileriz. Taleplerinizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. Güzel günler dileriz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler