11 Nisan 2015

Boyner'den Aldığım Çanta Deforme Oldu!

Tommy Hilfiger sezon ürünü aldığım çanta tabanı on gün gibi kısa sürede soyulup döküldü. Tommy firması ürünü kabul etmedi. On günde çanta deforme olur mu? Ben çantayı yerde sürüklemedim elime aldım gittim, gittiğim mekanlarda da sandalye koltuk üzerine koydum.


Çarşı pazarda kullanmadım. Açık renk olduğu için hassasiyet gösterdim. 60 TL' ye değil 600 TL'ye sattıkları ürünün arkasında durmaları gerekiyor diye düşünüyorum. Bundan sonra Tommy Hilfiger marka asla almam. Çünkü Tommy firması tüketicisine saygı duyup muhatap almıyor.

Aysel 239 Okunma

Cevaplar

 • Aysel23 Haziran 2015

  Satışta

 • Aysel23 Haziran 2015

  Magazada satısa sunulan reyondaki cantada tabanda soyulmalar var. Ürün, kalitesi düşük malzemeden üretilmiş... .Durduğu yerde deforme olmuş... .

 • Aysel14 Nisan 2015

  bu kadar kısa sürede deforme olmasını bana açıklamalarını istiyorum. ne yapmışım nasıl kullanmamışım böyle olmuş... .bildirsinler... saygılarımla... .

 • Boyner Temsilcisi14 Nisan 2015

  Merhaba; Konu hakkında ilgili şikayet, Boyner Mağazacılık’a iletilmesinden hemen sonra ürün alınarak tüketicinin yönlendirmesi doğrultusunda incelenmistir. Yapılan test sonucunda üründe herhangi bir üretim hatasının olmadıgı belirlenmis ve bu bilgiler tüketiciye iletilerek şikayet cevaplandırılmıştır. Bilginize… Boyner Büyük Mağazacılık Müsteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön