08 Nisan
#11816793

Boyner'de Ürününün Kargoya Verildi Görülüp Ve Verilmemesi

27.03.2019 'da Boyner.com.tr üzerinden bir ürün aldım. Aldığım ürün 01.04.2019 tarihinde kargo takip numarası oluşturularak "Taşıma belgesi düzenlendi. " olarak kargo sisteminde görünüyor. 04.04.2019 ve 08.04.2019 'da 444 29 67 numaralı Boyner müşteri destek hattını aradığımda ise ürünün kargoya verilmiş göründüğünü ve ne sorun olduğunu görmek için bildirim açtıklarını söylediler.


Son olarak kargonun çıkış şubesini aradım. Kargonun şubeye teslim edilmediğini, sistemden Boyner'in kargo takip numarası oluşturduğunu öğrendim. Kargoya verildiğinde aynı gün şubeden çıkacağını söylediler.


Arayarak durumu Boyner'in müşteri temsilcisine ilettiğimde ise, ilgili şubenin Forum Trabzon Boyner olduğunu ve "az sonra" sorunla ilgili kendilerinin beni arayacağını söyleyerek yaklaşık 4 saat önce telefonu kapattılar.


Ürün sözde "kargoya verilmiş" göründüğü için iade işlemi de yapamıyorum. Bu şekilde kötü bir satış sonrası hizmet sundukları için de kendilerine teşekkür ediyorum. Bir daha Boyner.com.tr'den asla ürün almayacağımı da belirtiyorum.

Erdem Erdem 165 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Erdem18 Nisan

  27 Mart'da aldığım ürünüm bugün yani 18 Nisan itibariyle hala elime ulaşmadı. Sözde kargoda göründüğü için iade de edemiyorum. 20. Kez müşteri destek ekibiyle görüşmeme rağmen 48 saat içerisinde sorunu çözeceklerini söylüyorlar! Rezalet hizmet için teşekkürler Boyner.com.tr! Son alışverişimi yapmış oldum. İade yapmıyorsanız da ödediğim para haram olsun.

 • Erdem10 Nisan

  Müşteri merkezinizden arayan arkadaşın 24 saat içerisinde konuyu çözüp "kesin" bana geri döneceğini söylemesi ve 24 saat geçmesinin ardından herhangi bir dönüş olmaması süper... Ayrıca kargo numarasıyla sorgu yaptığımda teslimat şubesinde "Kargo Gelmedi / Eksik Geldi" şeklinde bir uyarı var. Ürün stoklarınızda kalmamış olabilir, stok hatasından dolayı siparişim onaylanmış olabilir. Bunları anlarım, fakat ortada olmayan ürün için neden kargo takip numarası oluşturursunuz? 27 Mart'tan bugüne kadar geçen 14 günde dalga geçer gibi sorunu "hızlı" bir şekilde çözebileceğinizi söyleyebilirsiniz. Olmayan ürünün kargo takip kodunu oluşturduğunuz için sisteminizden iade talebi de oluşturamıyorum. Bu yaşadığım olaydan sonra boyner.com.tr'nin çok iyi reklamını yapacağımdan şüpheniz olmasın... Sorunu acilen çözmenizi rica ediyorum!

 • Boyner Temsilcisi08 Nisan

  Merhaba, Talebiniz ile ilgili görüşme sağlanmıştır. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

 • Boyner Temsilcisi08 Nisan

  Değerli Müşterimiz merhaba, Öncelikle güzel günler dileriz. Taleplerinizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. Güzel günler dileriz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

Ziyaretçi Yorumları