17 Mayıs
#11989437

Boyner'de Sipariş Durumu, Kargo Bilgisi Yok!

Boyner'den bir ürün sipariş ettim 9 Mayıs günü. İlk olarak tedarik ediliyor denildi sonra tedarik edildi kargoya verildi denildi. Bugün geldiğimiz noktada ne kargo takip numarası var ne kargo var ortada durum ile ilgili bilgi yok. Sürekli olarak internetten alışveriş yapıyorum böyle bir hizmet görmedim aldığınız ürüne ne oldu bilmiyorsunuz.

Bahattin Bahattin 926 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Bahattin23 Mayıs

  O kadar çok ilgisizler ki müşteri temsilcileri yerine yapay zeka veya robotlar duruyor sanıyorsunuz verdikleri cevaplar birbirinin aynısı ve çözüm imkansız. Yapmaya çalıştıkları az çok belli Tedarik edildi denilen ürünü kargoya vermeyip iptal etmeye çalışacaklarını düşünüyorum. Ancak bu ilgisizliğin Boyner ile çözülemeyeceği kesinlikle ortada Tüketici Hakem Heyetine başvurarak gereken işlemleri yapacağım artık başka çaresi yok. Kesinlikle kimseye tavsiye etmiyorum size verdikleri tek şey mağduriyet başka bir şey değil!

 • Bahattin21 Mayıs

  Daha önce de belirttiğim bir şikayetim vardı. Firma o kadar ilgisiz ki halen sorunum çözülmedi. 9 Mayıs günü sipariş verdim 21 Mayıs oldu ne kargo var ortada ne de kargo bilgileri var. Müşteri temsilcileri ile kaç defa görüşmeme rağmen verdikleri cevap hep aynı "ilgileneceğiz" ama bu sorunu çözmüyor.

 • Bahattin18 Mayıs

  Pazartesi kargoya verileceği söylendi umarım öyle olur.

 • Boyner Temsilcisi17 Mayıs

  Merhaba, Talebiniz ile ilgili görüşme sağlanmıştır. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

 • Boyner Temsilcisi17 Mayıs

  Değerli Müşterimiz merhaba, Öncelikle güzel günler dileriz. Taleplerinizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. Güzel günler dileriz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

Ziyaretçi Yorumları