30 Mayıs
#12047958

Boyner'de Bitmek Bilmeyen Tedarik Süreci!

18/05/2019 tarihinde Boyner online'dan verdiğim ayakkabı siparişim hala tedarik sürecinde ve elime ulaşmadı! Sitelerinde tedarik süreci 3-5 iş günü görünüyor! Müşteri hizmetlerini defalarca aradım size geri dönüş yapılacaktır denildiği halde hiçbir geri dönüş yapılmadı. Sipariş no... : 1003867299.
Yıllardır mağazalarınızdan alışveriş yapmaktayım ve sayısız alışverişim oldu. Böyle büyük kurumsal bir firmaya bu kadar kötü yönetilen bir web sitesini yakıştıramadım. Mağduriyetimin acilen giderilmesini talep ediyorum!

Duygu Duygu 867 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Duygu31 Mayıs

    Müşteri hizmetleri dün geri dönüş yaparak 9 hazirandan sonra ürününüz muhakkak kargoda dedi. Defalarca kesin mi dediğim halde kesin yanıtını aldım. Ve bugün siparişimin tedarik edilemediğine ve iptal edildiğine dair mesaj geldi. Yazık! Elinizde olmayan ürünü neden satıyorsunuz? Sözde Türkiye’nin en büyük kurumsal firmalarından olacak! Şimdi siz 2-4 iş gününde yatacak dediğiniz paramızı da yatırmazsınız dolandırıcılar!

  • Boyner Temsilcisi30 Mayıs

    Merhaba, Talebiniz ile ilgili görüşme sağlanmıştır. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

  • Boyner Temsilcisi30 Mayıs

    Değerli Müşterimiz merhaba, Öncelikle güzel günler dileriz. Taleplerinizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. Güzel günler dileriz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

Ziyaretçi Yorumları