10 Haziran
#12091587

Boyner.com.tr Ürünleri İptal Etti ve İlgisizler...

Boyner.com.tr internet sitesi üzerinden 31 Mayıs'ta almış olduğum ürünlerin 10 Haziran itibariyle mail yoluyla tedarik edilemediği haberi verildi. Stok kontrolü yapmaksızın ürün satıyorsunuz. Kaldı ki aynı ürünü benden sonra sipariş eden arkadaşımın ürünü iptal edilmedi. Arkadaş üzerinden de takip ediyorum. Aynı sorunu daha önce yine Morhipo.com'da yaşamıştım. E-ticaret işini yapamıyorsunuz. Bir daha Boyner gruba bağlı hiçbir firmadan alışveriş yapmam.

Mustafa Mustafa 71 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Mustafa11 Haziran

  Evet talebimle ilgili görüşme sağlandı. Çözüm yok. Anne kız kombini yaptığımız ürünün sadece kızlar kısmı geliyor. Sipariş tedarik edildiği için illa kargolamaları gerekiyormuş. Kargo gelince iade edeceğimi ve hesaplarımı da kapatacağımı şimdiden bildiririm.

 • Boyner Temsilcisi11 Haziran

  Merhaba, Talebiniz ile ilgili görüşme sağlanmıştır. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

 • Mustafa10 Haziran

  Yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaksanız ürünümü temin edin. Aynı ayakkabıdan 3 tane (Annesine ve 2 kızıma) aldım. "Siz diyorsunuz ki Anneleri giymesin aynı ayakkabıyı bir şey olmaz" bu mudur? Sizce anlamı kalıyor mu siparişimin?

 • Boyner Temsilcisi10 Haziran

  Değerli Müşterimiz merhaba, Öncelikle güzel günler dileriz. Taleplerinizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. Güzel günler dileriz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

Ziyaretçi Yorumları