27 Ocak 2015

Boyner.com.tr Sipariş Gönderim Problemi

Bana hediye edilen bir gift kartı kullanarak Boyner.com.tr'den cüzdan aldım. 15 gün boyunca siparişim bekletilerek stokta yok diye iptal edildi. Sonrasında gift kart bakiyesini hesabıma iade ettiler yine Boyner.com.tr'den alışveriş yaptım mecburen. Aldığım iki ürün sipariş bölünerek iki farklı sipariş olarak oluşturulmuş (bana bildirilmeden) ve yalnızca bir tanesi gönderilmiş.


Diğeri 7. iş gününde hala beklemede sanırım onu da iptal edecekler. Hediye diye gönderilen beauty set'in içindeki ürünlerde de kullanım izleri var. Ürünüm gelmezse bunları iade etmek ve gift kartımı tek parça olarak mağazada kullanmak istiyorum. Bu alışverişten yalnızca stres kazandım.

İmren 70 Okunma

Cevaplar

  • Boyner Temsilcisi03 Şubat 2015

    Merhaba; Tüketicinin şikayeti, Boyner Mağazacılık’a iletilmesi sonucu ilgili e-ticaret departmanı konu hakkında bilgilendirilmiş tüketiciye işlem ile ilgili geri dönüş sağlanmış şikayeti cevaplanmıştır. Bilginize… Boyner Büyük Mağazacılık Müsteri İlişkileri

  • İmren01 Şubat 2015

    Şikayetimle hiç kimse ilgilenmedi. Boyner müşteri hizmetleri de tüm ısrarlı ulaşma çabama rağmen problemimi görmezden geldi. Kendilerini kınıyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön