14 Mayıs 2013 #1797457

Boyner Yıkanmış Ürün Gönderdiler!

Boyner firmasının internet sitesinden,30 Nisan 2013 tarihinde 94470 sipariş numarasıyla Benetton marka bir T-shirt siparişi verdim. Daha önce giyilmiş ve yıkanmış bundan dolayı bedeninde çekme ve renginde solma oluşmuş bir ürün tarafıma gönderildi.


Aynı markanın aynı model ürünlerinden daha öncede aldım.Daha önce aldığım ürünlerden farklı olarak bana gönderilen ürünün hiçbir etiketi üzerinde yoktu.Ürün resmen deterjan ve yumuşatıcı kokuyordu.Boyner gibi bir firmanın böyle bir ürünü müşterisine göndermesi kesinlikle kabul edilebilir bir şey değil.

Ayhan 90 Okunma

Cevaplar

  • Ayhan20 Mayıs 2013

    Firma tarafından arandım.Özür dilenip hesabıma hediye çeki tanımlanacağı söylendi ama hesabıma herhangi bir hediye çeki tanımlanmadı. Hernekadar yapılan durumdan kaynaklı bir daha bu siteden alışveriş yapmayacak olsam da,firmanın müşteri memnuniyeti ve şikayet çözümlemesi konusunda ciddiyetsiz olduğunu göstermek açısından bu durumu buraya yazıyorum.

  • Boyner Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Merhaba; Tüketicinin şikayeti, Boyner Mağazacılık’a iletilmesi sonucu müşteri konu hakkında bilgilendirilmiş, şikayet cevaplanmıştır. Bilginize... Boyner Büyük Mağazacılık Müsteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön