31 Ekim 2014

Boyner Yıkanmadan Renk Atan Gömleğimi İade Almadı!

14/06/2014 tarihinde Boyner mağazası Limon Company marka bir gömlek aldım. Mavi bir gömlekti aldığım. Gömleği 1 ay kadar giymeden renk soldu ve yakasında beyaz bir hat oluştu üstelik yıkamamıştım bile. Yıkayınca geçer diye yıkadım ne yazı ki geçmedi. Boyner müşteri hizmetlerine götürdüm ürün Limon Companiy'e gönderildi.


Firma kullanıcı hatası olduğunu ön görmüş. Böyle bir saçmalık olabilir mi? Giymek sadece giymek bir hata yani kaliteli diyerek bu markayı alıyorum. Böyle yakışıksız bir cevap alıyorum parasında değilim ama bu markaya yakıştıramadım. Bir dahada bu markadan hiç bir şey almam. Şikayetime devam edeceğim üstelik hakem heyetine de.

Levent 295 Okunma

Cevaplar

  • Levent08 Mart 2015

    Siz sahte ve kandırmaya yönelik bu politikanızı izlemeye devam edin. Ben bütün tanıdıklarıma bu yaşadığım olayı anlatıyorum 60 lira iade yapmayacağız diye şimdiden binlerce lira kaybettiniz. Benim sonsuz güvenimi kaybettiniz. Boyner'de müşteri kandırma yolunda ilerleyen tek derdi para olan bir şirketmiş dedirttiniz. Hayatım boyunca bu şikayetimi Boyner'den alışveriş yapan her keze anlatacağım. Şimdi daha güvenilir bir mağza buldum kendime ve alış verişimi oradan yapıyorum. Size teslim ettiğim gömleği almadım bile. Size ait bir kuruluş olan "Limon Company" benim bir daha aslaaaaa alış veriş yapamayacağım bir kuruluştur. "insanların güvenini kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederim" Bosch bence kaybeden Boyner ve Limon Company dir...

  • Levent09 Kasım 2014

    benim derdim iade alınmaması değil zaten ürünün bu kadar kalitesiz olması ve bunu" boynerin" kabul etmemesidir. Bügün abim yeğenime"" boynerden mont alacaktı o markadan ve ben engelledim. hayatımda hiç ürün iade etmedim hep kaliteli markalardan ürün aldım "boynerede" güvendim ama yanılmışım gömlek sizin olsun. "mağzanıza" ait ürünler benim için bitmiştir. ve kimseye de önermicem benim öğretmen olduğumu da unutmayın. bence kaybeden ben değil sizsiniz istediğiniz kadar iade almayın!

  • Boyner Temsilcisi07 Kasım 2014

    Merhaba; Ürün hakkındaki şikayet, Boyner Mağazacılık’a iletilmesinden hemen sonra ürün tedarikçi firmaya gönderilmiş ve şikayet doğrultusunda incelenmistir. Yapılan test sonucuna göre üretim hatasının olmadıgı belirlenmiş ve bu bilgiler tüketiciye iletilerek şikayet cevaplandırılmıştır. Boyner Büyük Mağazacılık Müsteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön