10 Eylül 2013 #2004387

Boyner Ürününe Sahip çıkmıyor!

3 adet Lee pantolon aldım Boyner Lee reyonundan pantolonlarda aşırı derecede renk solması oldu. Boyner'e götürdüm ürünleri aldılar iki güne kadar inceleme sonucuna cevap veririz dediler fakat inceleme olmadan reyon elemanı bana ürünleri teslim edip red cevabı verdi. Boyner Lee firmasını şikayet ediyorum.

Aydemir 59 Okunma

Cevaplar

  • Aydemir11 Eylül 2013

    Merhaba ürün hakında gönderdiğiniz cevabı kabul etmiyorum. çünkü ürüne kısa bir süre içinde cevap verdiniz ben daha öncede göndermiştim bu tarz ürünler bana on ; onbeş gün içinde cevapverdiler bu nasıl olurda iki gün içinde hemen bakıp cevap veriyorlar kusura bakmayın hiç inandırıcı degil.PEKİ bende farklı yöntemlerle hakımı savunurum çünkü bu konuda sizler haksızısınız.

  • Boyner Temsilcisi11 Eylül 2013

    Merhaba; Ürün hakkındaki şikayet, Boyner Mağazacılık’a iletilmesinden hemen sonra ürün tedarikçi firmaya gönderilmiş ve şikayet doğrultusunda incelenmistir. Yapılan test sonucuna göre üretim hatasının olmadıgı belirlenmiş ve bu bilgiler tüketiciye iletilerek şikayet cevaplandırılmıştır. Boyner Büyük Mağazacılık Müsteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön